“Це звук щастя”. d&b KSL на концертах Макса Барських у Києві

Це ж звук щастя, чистої води щастя!

Так охарактеризував свої емоції від прийому киянами та гостями столиці двох аншлагових сольних концертів Bestseller, що відбулися 10 і 11 вересня 2021 року в КВЦ «Парковий», один із найпопулярніших і найзатребуваніших артистів українського шоу-бізнесу — Макс Барських.

І його почуття можна зрозуміти, адже якісне звучання концерту багато в чому визначає його успішність та сприйняття глядачами.

Спеціально для цих заходів, був знятий із сезонної інсталяції у львівському Gastroli Hall, найсучасніший у країні комплект спрямованих лінійних масивів d&b audiotechnik лінійки KSL. Це була його прем’єра у Києві та апарат підкорив публіку своєю ефективністю, а також якістю звучання. Того вечора місто не спало, концерт можна було спокійно слухати вздовж усієї Паркової, а працівники офісів на Арсенальній та Грушевському дякували за відмінний розбірливий звук при відчинених вікнах.

Втішно, що звукорежисер артиста не пішов на компроміси та зажадав найкращого, що сьогодні є в Україні. Це було того варте! Технічним забезпеченням заходу займалася компанія F-Production, наймолодший член d&b club.

Склад обладнання, що використовується:

⚫ 16 х d&b audiotechnik KSL 8/12
⚫ 8 x d&b audiotechnik SL-Sub
⚫ 6 x d&b audiotechnik B2-Sub
⚫ 24 x d&b audiotechnik Q1
⚫ 8 х d&b audiotechnik D80 amplifier
⚫ 12 х d&b audiotechnik D12 amplifier

Також відзначимо, що особистий мікрофон артиста, це нещодавно куплений у нас Shure ULXD 24 | KSM9 з сріблястою ручкою (до цього був такий же, але чорного кольору).

Безумовно, навіть найкрутіший апарат без якісного шоу та контенту не врятує захід. Але коли талановита робота творчого колективу, режисура, музичний матеріал та віддача артиста знаходять свій вихід через найкращі технічні рішення та обладнання, шоу наближається до ідеалу. Тут був чудовий симбіоз усіх складових, тож результат вражає. Щоб оцінити масштаб і рівень заходу, рекомендуємо подивитися це коротке, але вражаюче відео зі сторінки Max Barskih у Facebook:

Галерея знімків з концерту Макса Барських 10.09.2021:

Фото: Олексій Малайний