Цифрова безпровідна конференц-система Shure Microflex Wireless

Shure Microflex Wireless meeting

Продовжуємо огляд продуктів компанії Shure призначених для ефективної організації конференц-просторів. У попередній публикації ми визначили, що потрібно для комфортних переговорів і які можливості надає екосистема Shurе. Сьогодні поговоримо про цифровий бездротовий конференц-системі Shure Microflex Wireless.

Система Shure Microflex Wireless (MXW) пропонує елегантні рішення для забезпечення чистого і природного звуку під час переговорів і трансляцій. Ідеально підходить для гнучких конференц-залів, залів засідань, залів судових засідань, лекційних залів, кімнат для переговорів і т.п. Завдяки бездротовій технології DECT система MXW добре захищена від перешкод і має професійний елегантний вигляд.

Shure Microflex Wireless

Бездротова конференц-система MXW включає в себе різні пристрої:

 • різноманітні типи бездротових мікрофонів серії Microflex (в чорному або білому кольорі)
 • приймач точки доступу
 • аудіо-інтерфейси
 • мережеві зарядні станції
 • програмне забезпечення для управління бездротовою системою MXW

Shure MXW забезпечує:

 • автоматичне керування РЧ-каналами
 • шифрування AES-256 для забезпечення безпеки
 • цифрову аудіо мережу Dante і сумісність з Dante Domain Manager
 • сумісність з системами управління і автоматизації сторонніх виробників (AMX, Crestron и т.д.)

Невелике ознайомлювальне відео про систему Shure Microflex Wireless:

Як працює система Shure Microflex Wireless?

Приймач точки доступу MXWAPT ② встановлюється на стелі або на стіні і служить для зв’язку між бездротовими мікрофонами і цифровою аудіо-мережею ④ (аудіо-інтерфейс і мережевий комутатор Gigabit Ethernet). Мережева зарядна станція MXW ③ служить для підзарядки і зберігання бездротових мікрофонів ①.

① Бездротові мікрофони MXW

② Приймач точки доступу MXWAPT

③ Мережева зарядна станція MXWNCS

④ Аудіо-інтерфейс MXWANI

⑤ Екрановані мережеві кабелі категорії 5e

Кожен мікрофон MXW живиться від акумуляторної літієво-іонної батареї, яку можна підзарядити в будь-який момент, не витягуючи з мікрофона.

Налаштування системи, а також дистанційний моніторинг і управління можуть здійснюватися з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі, через програмне забезпечення Shure.

Компоненти цифрової бездротової конференц-системи Shure MXW

Передавачі

Бездротові мікрофони MXW передають кодований бездротової аудіо-сигнал до точки доступу MXWAPT. Передбачені передавачі чотирьох типів:

 • Гібридний передавачMXW1

Shure MXW1 Bodypack

Гібридний передавач MXW1 має компактний низькопрофільний дизайн і зручно вміщується в кишеню сорочки або прикріплюється до одягу. Обладнаний вбудованим всеспрямованим мікрофоном, але має роз’ємом TQG для підключення різних типів вушних або петличних конденсаторних мікрофонів Shure Microflex.

Передавач MXW1 також має роз’єм для підключення навушників для прослуховування звуку зі зворотного каналу – для перекладу, підказки або програмного матеріалу.
Двонаправлений бездротовий зв’язок мікрофона MXW1 дає можливість користувачу дистанційно керувати усіма параметрами бездротового мікрофона у реальному часі.

 • Ручний передавач MXW2

Ручний передавач MXW2 дозволяє використовувати легендарні мікрофонні головки (картриджі) Shure SM58, SM86, BETA58 і VP68.

Двонаправленний бездротовий зв’язок мікрофона MXW2 дає можливість користувачу дистанційно керувати усіма параметрами бездротового мікрофона в реальному часі.

 • Передавачі граничного шару MXW6

Shure MXW6W White & Black

Передавачі граничного шару MXW6 встановлюються на столі і природним чином вписуються в обстановку будь-якого приміщення.

Передавачі доступні в двох кольорах (чорний і білий) з двома різними діаграмами спрямованості: MXW6/O (всенаправленний) і MXW6/C (кардіоідний).

Двонаправлений бездротовий зв’язок мікрофона MXW6 дає можливість користувачу дистанційно керувати усіма параметрами бездротового мікрофона у реальному часі.

 • Настільний передавач MXW8

Shure MXW8

Бездротова база з передавачем для системи Microflex Wireless MXW8 встановлюються на столі і природним чином вписується в обстановку будь-якого приміщення. Призначена для роботи з мікрофонами на «гусячій шиї» Microflex довжиною 12,7, 25,4 і 38,1 см.

Передавачі MXW8 доступні в двох кольорах (чорний і білий) з різними діаграмами спрямованості (змінні капсули з варіаціями полярної діаграми). Двонаправленний бездротовий зв’язок мікрофона MXW8 дає можливість користувачу дистанційно керувати усіма параметрами бездротового мікрофона у реальному часі. Програмована кнопка відключення звуку дозволяє налаштувати або локальне, або віддалене відключення звуку з такими параметрами, як push-to-talk, push-to-mute і зовнішнє управління.

 • Приймач точки доступу MXWAPT2 / MXWAPT4 / MXWAPT8

Shure MXWAPT Access Point

Приймач точки доступу (2, 4 або 8-канальний) встановлюється на стелі або на стіні і підтримує кодоване бездротове з’єднання з мікрофонами MXW.

Приймач – це системний концентратор, який транспортує цифровий аудіо-сигнал між мікрофонами і іншими пристроями системи MXW по одній і тій же мережі за допомогою протоколу Dante. До складу точки доступу MXWAPT входить веб-сервер, на якому знаходиться програмне забезпечення системи MXW, яке служить для моніторингу, настройки та дистанційного керування системою.

 • Мережевий аудіо-інтерфейс MXWANI4 / MXWANI8

Shure MXWANI4 Audio Network Interface

Мережевий аудіо інтерфейс (4- або 8-канальний) – це мережевий пристрій Dante, що підтримує аналоговий аудіовхід і виходи системи MXW. В інтерфейсі MXWANI передбачений 4-портовий гігабітний комутатор Ethernet, що дозволяє підключити вузол доступу MXW, комп’ютер і до двох мережевих зарядних станцій.

 • Програмне забезпечення MICROFLEX WIRELESS

Shure MXWANI8 + MXW Control Software

Керуюче ПО системи MXW підтримує всебічне дистанційне керування основними функціями налаштування, моніторингу та адміністрування. Доступ до здійснюється з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі.

Відео про програмне забезпечення Shure Microflex Wireless:


Якщо вас зацікавила цифрова бездротова конференц-система Shure Microflex Wireless, ви можете детально ознайомитися з нею, відвідавши оглядові семінари, що проводяться компанією Лайтек в київському шоурумі.