dBTechnologies VIO X206 – компактний активний гучномовець, який може бути точечником або елементом лінійного масиву

dBTechnologies VIO Х206

dBTechnologies VIO X206 – це компактна професійна активна колонка, яка оснащена двома 6,5 “неодимовими динаміками і 1” драйвером Посилення – Digipro G3 потужністю 900 Вт RMS. Як і всі моделі VIO, система забезпечує підключення до RDNet мережі, для моніторингу та управління в реальному часі за допомогою Aurora Net.

dBTechnologies VIO Х206

 

Акустична система VIO X206 була розроблена в двох різних версіях. В одній з них встановлений поворотний рупор з дисперсією 90 ° х 60 °. Інша версія (VIO X206-100) оснащена волноводом з дисперсією 100 ° на 15 °, що ідеально підходить для використання її в складі лінійного масиву. Головне тут в тому, що користувачі можуть знімати і міняти рупора в будь-який час, в залежності від того, що вимагає ситуація. Пресет для адаптації поведінки під кожен рупор може бути змінений за допомогою швидкого перемикача на задній панелі.

dBTechnologies VIO Х206

Завдяки подібній гнучкості, VIO X206 охоплює широкий спектр застосувань, відповідаючи вимогам як прокату, так і інтеграції. Її малопомітний витончений і тонкий корпус легко розміститься на живій сцені або в приміщенні для корпоративних заходів, а також в конференц-залі або барі.

dBTechnologies VIO Х206
Широкий асортимент аксесуарів (сумісних також з IS26T) допоможе створити кращу конфігурацію для майданчика. Кілька видів кронштейнів адаптують X206 для використання на стандартній 35-мм стійці. SA-2X6 дає можливість зробити це під кутом 0 ° або 10 °. А U-образний VB-2X6 дозволить також використовувати колонку в підвісі, дозволяючи гнучко і оперативно встановити бажаний вертикальний напрямок.

dBTechnologies VIO Х206 — аксессуары

Проста сполучна пластина (LP-2) доступна для об’єднання двох і більше топів в масив (до 8). Вона має чотири фіксовані позиції. Також можливе використання пари з моделей версії 90×60 ° розведених за допомогою кронштейна на 60 ° (LP-3). Такий кронштейн дозволяє встановлювати до 6 точечників X206 (90×60 °) пліч-о-пліч в підвісі.

HB-2X6 може служити для установки горизонтально на стійці для X206 90 × 60 ° або версій X206-100 з декількома топами в масиві. Також легко забезпечується настінне, стельове або кріплення в підвісі. Якщо вам потрібно надійно встановити фронтфіл на саб або ви плануєте поставити граундстеком лінійний масив з декількома топами безпосередньо на сабвуфер, це буде безпечним і надійним рішенням для закріплення навантаження за допомогою нарізного кріплення M20.

dBTechnologies DRK1 и DRK2

Нарешті, доступні два флайбари, стандартний для одиночного масиву (DRK-1) і мультіфлайбар (DRK-2), який дозволяє використовувати 2 масиви топів або сабвуферів, або топів X206 і сабвуферів VIO S115 разом.