Київський академічний драматичний театр на Подолі

Опис

Київський академічний театр на Подолі має унікальне архітектурно-планувальне рішення, яке було визначено малою площею земельної ділянки, відведеної під забудову.

Сцена театру вперше в Україні була обладнана гнучкою системою верхньої механізації, яка поєднує в собі традиційні та новаторські рішення. Гнучка інтеграція системи верхнього освітлення з верхнім механічними пристроями сцени дозволила створити художнє сенситивне освітлення – розвинену систему фронтального, бокового і косо-фронтального освітлення. Парк освітлювального обладнання укомплектований приладами провідних світових виробників: MA LightingSeleconSpotlightZero 88.

Демонстраційний комплекс театру був обладнаний новаторською системою відеопроекції. Ядром системи став медиасервер ScreenBerry українського виробника інноваційних візуальних рішень Front Pictures. Як проекційних поверхонь використовувалися задній екран, жорсткі проекційні куліси і ігрова зона планшета сцени. Ігровий простір сцени оточене проекційними поверхнями і може бути використано для статичних і динамічних візуальних ефектів, фонових картин і 3D маппінга.

Система озвучування залу для глядачів влаштована за схемою LCR з додатковими групами бічних і задніх акустичних систем для просторових звукових ефектів. Вона укомплектована акустичними системами і підсилювачами d&b audiotechnik. У театрі встановлена ​​система мікшування, побудована на продуктах марки AVID.

Для оформлення сцени театру виготовлені комплекти м’яких оксамитової одягу сцени – антрактовий завісу, падуги, куліси і задній завіса. Для пошиття м’якої одягу використовувалися негорючі текстильні тканини з волокна Trevira CS виробництва ShowTex.

Забезпечено широкий арсенал засобів трансформації ігрового простору і створення ефектів на сцені театру. Технічний арсенал включає в себе розбірний накладної поворотний круг діаметром 6 м марки The Revolving Stage на електричному приводі, комплект розбірного накладного підйомного планшета 7,5 х 5,5 м кв., Електричні ланцюгові лебідки Chain Master для пристрою точкових і вантажних підйомів, механізовані люки – провали в планшеті сцени, установку ефекту дощу із замкнутим циклом циркуляції води.

Парк обладнання електроакустики включає в себе комплект мікрофонної техніки, дротяних і бездротових моніторних систем, мобільного комплекту звукопідсилення, аксесуари для установки обладнання, його зберігання та транспортування, кабельне господарство для пристрою силових і сигнальних мереж.

Без сумніву, проект театру на Подолі, надовго визначив нові високі естетичні та технологічні стандарти, які раніше не прийняті в галузі театрального будівництва в Україні.

Відгук

Київський академічний драматичний театр на Подолі вісловлює подяку компании Лайтек за виконання проектних та будівельно-монтажних робіт, технічне оснащення театру, что проводилися во время реконструції в 2016 – 2017 роках.
Завдяк професіоналізму та віключній віддатності делу колективу компании Лайтек, театр получил найсучашнішій демонстраційній комплекс, аналогів которого НЕ Було в Україні. Застосовані в проекті технології з виробництва и вітуску вистав, что реалізовані в нашому театрі, визначили новий Найвищий рівень для подібніх систем театрально-видовищних закладів України.
Віримо в продовження щирого партнерства з вашою компанією, Пожалуйста дозволити досягнуть Нових Успіхів и досягнуть Яскрава звершені в царіні театральних мистецтва и технологій.

Художній керівник Київського академічного
драматичного театру на Подолі:
Малахов В.Ю.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.