Полтавская областная филармония

Опис

Полтавська обласна філармонія – це невеликий і затишний зал на 350 місць. Компанія Лайтек взяла участь в повній реконструкції закладу: звук, світло, механіка сцени, комунікації, public adress – були повністю спроектовані, поставлені і інстальовані нами.

Безумовно, найважливішим параметром подібних закладів, є акустика. Вибір топового виробника професійної акустики з Німеччини був очевидним. Виходячи із завдань і габаритів приміщення, наші інженери обрали d&b audiotechnik T-серії. Компактний і при цьому дуже якісний комплект був замовлений відразу білого кольору, щоб максимально вписатися в архітектурний дизайн залу. Для моніторних систем було вирішено використовувати акустику італійської компанії dBTechnologies, яка досить близька по ідеології тонального балансу до німецького звуку, тому відмінно працює в симбіозі з портальними системами d&b. Мікрофонний парк базується на продукції легендарного американського бренду Shure. Система фонового озвучення приміщень (Public Adress) побудована на якісному трансляційному обладнанні AMC Baltic.

Почати описувати світлове обладнання має сенс саме з пульта, бо це MA Lighting grandMA3 compact, чому можуть позаздрити практично всі філармонії України. Управляє він вельми солідним господарством, в якому є професійний театральний світ з США – ETC, з Європи – DTS, а також продукція якісного азіатського виробника PRO LUX, пари Free Color. Генератори туману Smoke Factory. Діммерні шафи zero88 Chilli Pro забезпечили безперебійну роботу світлового обладнання.

Ну і наостанок хочеться згадати, що вся сценічна механіка абсолютно нова і також встановлена ​​нашою компанією. Використовувані електролебідки: Chain Master BGV-D8. Кабельна продукція/комутація від італійців – Tasker.

Склад обладнання

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.