Ресторан GOST

Опис

GOST – ресторан приємних моментів, що знаходиться на стадіоні Олімпійський. Дизайнерський інтер’єр у стилі модернізм нагадує про безсмертні досягнення великих людей. Кожна деталь створена з метою занурити гостей в унікальну атмосферу та стан «тут і зараз». Унікальні мозаїки, панорамні вікна, музика, авторська кухня та висока якість сервісу в кожному моменті.

А пікова точка та особливість закладу — фонове озвучення на обладнанні топового класу. Використана акустика d&b audiotechnik. Крім фонового комплекту, встановлено комплект для живих виступів, який побудований на обладнанні dBTechnologies.

Також передбачені цифрові радіосистеми Shure SLXD та парк шнурових вокальних та інструментальних мікрофонів: SM57, SM58, SM81. Додатково для курилок/туалетів використовується акустика та посилення AMC Baltic, а чудовий пристрій AMC iMix 5 дозволяє керувати звуком локально за допомогою сенсорних панелей. Світло — Free Color. Діджейське обладнання — безумовно Pioneer DJ XDJ-RX2.

 

Склад обладнання

Відгук

Керівництво ресторану GOST висловлює особливу подяку компанії Лайтек за професіоналізм і відданість своїй справі.

Працюючи з вами, можна бути впевненими у виборі найкращих рішень в ринку. За період нашої співпраці ми відзначили Вашу компетентність, оперативність і прагнення зробити свою роботу якісно і своєчасно.

Дякуємо за співпрацю, швидку реакцію на виникаючі питання. Ми готові і надалі працювати в спільних проектах.

З повагою, директор ресторану GOST

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.