Телепроект каналу 1 + 1 “Голос Країни”

Телепроект каналу 1 + 1 “Голос Країни”

Опис

Масштабний професійний проект телеканалу «1 + 1» під назвою «Голос Країни» кожні вихідні збирав біля екранів телевізорів більше двох мільйонів українців. Видовищність і ефектність шоу надавало професійне обладнання світових виробників, постачання і інсталяцію якого забезпечила компанія Лайтек.

Одним з основних в заявлених умовах були терміни реалізації проекту, строго обмежені датою першого знімального дня, а також відповідність інстальованих приладів найвищим вимогам.

Компетентними співробітниками нашої компанії були проведені роботи з проектування та монтажу механіки сцени, а також щодо забезпечення телепроекту сучасним і якісним європейським обладнанням. Виконання поставленого завдання почалося з розробки проекту сценічної конструкції, яка повинна була приводити в рух відеоекрани для створення ефекту «живої картинки».

Завдяки високому професіоналізму і багатому досвіду наших співробітників, інсталяція була виконана всього за два тижні. Відеоекрани розміром 2х6м, що переміщаються по горизонталі за допомогою двох монорейкових доріг довжиною 27 метрів, оснащувалися шістьма тельферами Variotrol фірми ChainMaster.

ChainMaster є німецьким виробником електричних ланцюгових лебідок, тельферів і систем управління механікою сцени, які дозволяють реалізовувати будь-які творчі ідеї постановників шоу з високою точністю і продуктивністю.

Підйомні механізми ChainMaster відповідають всім міжнародним та вітчизняним нормам і правилам з техніки безпеки. Ці конструкції настільки міцні і надійні, що їх можна сміливо застосовувати прямо над головами людей.

До тельфери за допомогою спеціальної конструкції кріпилися шість світлодіодних екранів, шириною два метри і висотою шість метрів. Завдяки чому, відеоінформація, що передається на екрани, створювала воістину приголомшливе видовище. Крім того, за допомогою професійного комплексу управління ChainMaster фахівці запрограмували дії екранів. А для забезпечення стійкості всієї сценічної конструкції зробили інсталяцію тросової дороги, що несе на собі навантаження не тільки силових і сигнальних кабелів тельферів, але і екранів. Монтажні та пусконалагоджувальні роботи зайняли не більше чотирьох днів.

В результаті – технічний персонал телеканалу 1 + 1 зазначив неперевершена якість і надійність сценічної конструкції, а також ефектну роботу відеоекранів.

Відгук

Шановні колеги,

Дякуємо Вам за висококваліфіковану допомогу в пусконаладке й експлуатації системи пересувних екранів надану під час проведення прямих ефірів шоу «Голос Країни».

Хочемо відзначити високу кваліфікацію Ваших фахівців, які проводили навчання і здійснювали тех. підтримку під час прямих ефірів.

В цілому компанія «Лайтек України» проявила себе як надійний партнер, системний інтегратор і відповідальний виконавець на ринку сценічного обладнання.

Дякуємо за плідну співпрацю.
З повагою, директор “1 + 1 Продакшн”

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.