Shure AD3 — бездротовий передавач для дротових мікрофонів

Shure Axient Digital AD3

Бездротова цифрова система Shure Axient® Digital сьогодні є галузевим стандартом якості радіопередачі і бездоганного звуку преміум-класу. Будь-то живий виступ або важлива трансляція на багатомільйонну аудиторію, Axient Digital дає можливість шоуменам, телеведучим, музикантам і багатьом іншим донести до аудиторії ідеально чистий звук без перешкод. З появою передавача-плагона Shure Axient Digital AD3, професіонали в області аудіо можуть перетворити будь-який мікрофон з роз’ємом XLR в бездротовий мікрофон Axient Digital, забезпечуючи бездоганну якість звуку, стабільну РЧ-передачу, широкі можливості налаштування і шифрування.

Shure Axient Digital AD3

Застосування не обмежується звичайними ручними мікрофонами для сцени, AD3 ідеально підійде для репортажів, інтерв’ю та прес-конференцій, перетворить в бездротовий мікрофон ваш бум або гармату для підвищення мобільності на знімальному майданчику фільму або телепередачі, дозволить вам використовувати вимірювальні мікрофони в будь-якій точці залу, щоб не плутаючись в кабелях і комутації / в кінці кінців. Два AD3 можна включити в XLR-вихід діджейського або будь-якого іншого джерела, щоб передати стереосигнал в цифровій якості 24 біт / 48 кГц на основний пульт або в стейджбокс.

Shure Axient Digital AD3

AD3 був розроблений, щоб забезпечити виняткові можливості підключення і мобільності, в той же час пропонуючи надійність і продуктивність, які стали синонімами бренду Shure. У AD3 вбудований інноваційний механізм «замку» на XLR-з’єднанні, інтуїтивно-зрозуміле меню, контрастний OLED-дисплей. Корпус пристрою стійкий до вологи і пилу. У комплектацію також включені чохол, кліпса для ременя і кабель USB-C, що дозволяє заряджати акумулятор від будь-якої мобільної зарядки.

Shure Axient Digital AD3

Плагон може працювати від двох батарейок типу АА або від придбаного окремо акумулятора Shure SB900A. У разі використання фірмового літій-іонного акумулятора SB900 – забезпечує до 8 годин безперервної роботи, точне вимірювання часу, що залишився в годинах:хвилинах і відсутність ефекту пам’яті

Shure Axient Digital AD3

AD3 сумісний з рековими приймачими Axient Digital AD4D і AD4Q в стандартному режимі або режимі високої щільності. Гарантована дальність 100 метрів, рівні потужності, що перемикаються (2/10/35 мВт). Фантомне живлення (викл., + 12V, + 48V). Шифрування AES-256 для захищеної передачі