Selecon

Бренд Selecon в сімействі Philips можливо і не самий «дорослий», але вже точно один з найбільш швидких, по-своєму інноваційний. А все тому, що ринок, на якому продукція Selecon найбільш затребувана – це театральні підмостки. Саме для театрів так важлива висока художність освітлення та неповторна атмосфера.

Компанія, заявивши про себе на ринку більше 20-ти років тому, впевнено освітлює сцени від Австралії до Канади. Не виняток і наш Одеський Національний Академічний театр Опери та Балету.

Обравши для себе стратегію розвитку в розширенні продуктової лінійки, Selecon незмінно слідує цим курсом, щорічно поповнюючи модельний ряд новими моделями.

Cфокусував свою увагу на вузькому профілі, Selecon не тільки виробляє, а й розробляє нові технічні рішення. Серед найбільш значущих технічних досягнень компанії – зниження температури променя, яке було досягнуто завдяки впровадженню новітніх матеріалів. У свою чергу таке рішення дозволило підвищити пожежну безпеку в рамках театральної сцени, де знаходиться достатня кількість легкозаймистих матеріалів. Це також дозволило уникнути таких виробничих травм як опіки у артистів.

Крім позитивних технічних моментів споживачів продукції порадувало і зниження вартості таких приладів, а також трирічна гарантія від виробника.

Каталог в стадии обновления