Звукове та світлове обладнання для кафе, барів, ресторанів, караоке, нічних клубів

Спроектуємо, підберемо та встановимо найкраще обладнання, від доступних до топових рішень для об'єктів будь-якого рівня складності.
25
років на ринку
515
Реалізованих проектів
42
Бренда у дистриб'юції
Звукове та світлове обладнання для кафе, барів, ресторанів, караоке, нічних клубів

Які об'єкти реалізуємо

Професійні системи освітлення та озвучування в ресторанах дозволять підкреслити статус та стиль закладу, створити комфорт, збільшити потік відвідувачів та базу постійних клієнтів. Однак вибір такого обладнання — це завдання, яке потребує знань, досвіду та професіоналізму. Доручіть її фахівцям "Лайтек"!

Ми можемо перетворити ваш ресторан на крутий майданчик для живих виступів музичних колективів та зірок шоу-бізнесу, або місце з клубною атмосферою та діджейськими перфомансами, а можливо, вам потрібен лаунж та джаз з якістю гарного HI-FI чи зал для караоке? Будь-який ваш запит буде виконано на найвищому рівні!
Основне завдання інсталяції візуального та звукового обладнання в дискотеках та нічних клубах – підвищити інтерес гостей, забезпечити високий рейтинг закладу, якісне, потужне звучання музичного контенту та ефектний візуальний супровід. Ми гарантуємо занурення в клубну атмосферу, виконання райдерів найтоповіших діджеїв світу. Маємо рішення як для елітних, так і для доступних закладів.

У "Лайтек" великий досвід технічного оснащення топових клубних майданчиків, відомих на всю країну та ближнє зарубіжжя: CHI, SkyBar, Queen, Split, Alaska, Ibiza та багато інших. Є в портфоліо та елітні стрип-клуби. Наші бренди (Pioneer DJ, Pioneer Pro Audio, d&b audiotechnik) є еталоном для діджеїв та клубного саунду в усьому світі.
Кафе, бари та кав'ярні навіть невеликої площі потребують якісного звукового та часто світлового обладнання, адже це важлива складова атмосфери закладу. Починаючи від фонового озвучення та закінчуючи повноцінними комплектами для роботи діджея чи музикантів, а також групового перегляду спортивних подій та іншого контенту.

Ми можемо запропонувати інтер'єрну акустику, у тому числі з можливістю прихованого монтажу. Захищені від погодних умов колонки та світлові прилади для вулиці, літніх майданчиків, парковок та навіть приватних пляжів. Складні розподілені системи, зональне озвучування з локальним чи віддаленим керуванням.
Караоке у моді завжди! Організувати його можна як у вигляді окремого спеціалізованого закладу, так і на базі залу/кімнати будь-якого ресторану, бару або навіть у вас вдома/на дачі. Але треба розуміти, що караоке це не просто пара колонок та програвач фонограм. Це цілий комплекс, де важливі усі складові.

Починаючи від мікрофонів, в які зможуть співати і гідно звучати вокалісти будь-якого рівня, які при цьому витримують регулярну експресію не завжди тверезих клієнтів і закінчуючи акустикою, яка має впевнено покривати всі зони закладу з максимальною якістю та тиском, щоб процес співу приносив очікувані емоції гостям.

Озвучування та освітлення для розважальних закладів

Технічний департамент пропонує проектування з наступним монтажем:
Акустичні системи
Акустичні системи
Підбір та розрахунок акустичних систем та комплексів фонового/зонального озвучування для об'єктів будь-якого масштабу
Прожектори, ефекти
Прожектори, ефекти
Підберемо оптимальне освітлення для створення затишної атмосфери в ресторані вдень, та ефектного динамічного шоу ввечері та вночі
DJ-обладнання
DJ-обладнання
Поставимо, підключимо, налаштуємо DJ-обладнання від легендарного виробника Pioneer DJ за найкращими цінами.
Мікрофони
Мікрофони
Підберемо найкращі мікрофони та радіосистеми для вашого клубу, бару, караоке. Встановимо, налаштуємо, навчимо працювати.

Етапи робіт

01Заявка
Отримання запиту проектування технічних систем об'єкта
01
Заявка
Отримання запиту проектування технічних систем об'єкта
02Технічне завдання
Ознайомлення із завданням, вивчення креслень, виїзд фахівця на об'єкт, узгодження побажань замовника
02
Технічне завдання
Ознайомлення із завданням, вивчення креслень, виїзд фахівця на об'єкт, узгодження побажань замовника
03Проектування
Складання детального проекту та специфікації обладнання після підписання договору
03
Проектування
Складання детального проекту та специфікації обладнання після підписання договору
04Реалізація проекту
Постачання, інсталяція, монтаж та налагодження обладнання, комутації та конструкцій
04
Реалізація проекту
Постачання, інсталяція, монтаж та налагодження обладнання, комутації та конструкцій
05Запуск та відбудова
Налаштування обладнання провідними фахівцями в індустрії для максимальної якості звучання та кращої світлової картинки
05
Запуск та відбудова
Налаштування обладнання провідними фахівцями в індустрії для максимальної якості звучання та кращої світлової картинки
06Навчання персоналу
Проведення тренінгів та майстер-класів для технічного персоналу об'єкту
06
Навчання персоналу
Проведення тренінгів та майстер-класів для технічного персоналу об'єкту
Замовте консультацію!
Фахівці компанії зроблять прорахунок та підбір обладнання для вашого об'єкту

  Звукове та світлове обладнання для кафе, барів, ресторанів, караоке, нічних клубів

  Компанія «Лайтек» є лідером у своїй галузі, пропонує комплекс технічних рішень щодо проектування/інсталяції світлового та звукового обладнання для різних об’єктів: кафе, бари, караоке, паби, ресторани, готелі, event-холи та ін.

  Маючи багаторічний успішний досвід комплексного проектування та інсталяції звукового, світлового, діджейського, відео та іншого обладнання, компанія здатна забезпечити рішення, яке включає:

  – Розробку проекту;
  – Постачання обладнання від виробника;
  – Інсталяцію обладнання;
  – Введення в експлуатацію та пуско-налагоджувальні роботи;
  – навчання персоналу;
  – Сервісні роботи.

  Чому варто працювати з нами?

  Постачання від виробника

  Устаткування від провідних виробників за найкращими цінами в стислий термін

  Проекти під ключ

  Від розробки проекту до навчання технічного персоналу

  Гарантія

  Гарантійний термін – від 1 року залежно від бренду

  Сертифікований персонал

  Співробітники регулярно проходять навчання від виробників, що підтверджує наявність сертифікатів

  Портфоліо

  Відгуки

  Колектив Міжнародної академічної школи Одеса висловлює подяку компанії Лайтек за виконання проектних, будівельно-монтажних робіт та якісного технічного оснащення концертного залу ...

  Колектив Міжнародної академічної школи Одеса висловлює подяку компанії Лайтек за виконання проектних, будівельно-монтажних робіт та якісного технічного оснащення концертного залу навчального закладу.

  Головна місія і завдання нашої школи — привити дитині любов до процесу навчання, до пізнання. Для цього необхідно забезпечити всі необхідні умови для всебічного розвитку маленької особистості, зокрема креативних якостей.

  Концертна зала з сучасним якісним обладнанням дозволить відкрити найрізноманітніші таланти наших вихованців.

  Дякуємо колективу компанії Лайтек за надання сучасних професійних рішень, відданість справі та злагодженість роботи.

  Сподіваємось на подальшу співпрацю!

  З повагою,

  Директор Н.Л.Вернидуб

  Керівництво музичного пабу Peppers Club висловлює подяку компанії Лайтек за якісну розробку проекту з озвучування закладу та постачання топового комплекту ...

  Керівництво музичного пабу Peppers Club висловлює подяку компанії Лайтек за якісну розробку проекту з озвучування закладу та постачання топового комплекту звукового обладнання d&b audiotechnik, радіосистем Shure та директ-боксів SimpleWay.

  Завдяки індивідуальному підходу колективу проект вдалося реалізувати на найвищому рівні в максимально стислі терміни.

  Бажаємо подальшого процвітання та успішної реалізації інших проектів!

  З повагою, Peppers Club

  Керівництво ресторану GOST висловлює особливу подяку компанії Лайтек за професіоналізм і відданість своїй справі. Працюючи з вами, можна бути впевненими ...

  Керівництво ресторану GOST висловлює особливу подяку компанії Лайтек за професіоналізм і відданість своїй справі.

  Працюючи з вами, можна бути впевненими у виборі найкращих рішень в ринку. За період нашої співпраці ми відзначили Вашу компетентність, оперативність і прагнення зробити свою роботу якісно і своєчасно.

  Дякуємо за співпрацю, швидку реакцію на виникаючі питання. Ми готові і надалі працювати в спільних проектах.

  З повагою, директор ресторану GOST

  Банкетний Дім “Reneissance” – найбільший банкетний комплекс України, в якому розміщені 6 індивідуальних залів, які володіють здатністю оперативної трансформації стін. ...

  Банкетний Дім “Reneissance” – найбільший банкетний комплекс України, в якому розміщені 6 індивідуальних залів, які володіють здатністю оперативної трансформації стін. Вишуканий інтер’єр банкетного Дому “Reneissance” поєднує витонченість минулих століть і високі технології.

  Перед фахівцями компанії Лайтек стояло складне завдання: в багатий інтер’єр, що імітує стиль епохи Відродження, гармонійно вписати сучасне обладнання, ефекти якого повинні підкреслити вишуканість залів.

  Банкетний Дім “Reneissance” виносить подяку компанії Лайтек за високий професіоналізм, проявлений при розробці проекту та інсталяції світлового, звукового та презентаційного обладнання в залах комплексу, а також за високу якість представленої продукції.

  З повагою, керівник банкетним будинком
  “Reneissance”
  Олександр Шляк

  Адміністрація Черкаського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка висловлює подяку колективу компанії Лайтек за створення і виконання проектно-кошторисної документації та ...

  Адміністрація Черкаського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка висловлює подяку колективу компанії Лайтек за створення і виконання проектно-кошторисної документації та подальшу поставку і монтаж обладнання таких систем: механообладнання сцени, система постановочного освітлення та електрозвукафікації, система трансляції спектаклю, технологічне телебачення, пульт помічника режисера.

  Театр отримав найсучасніше обладнання від світових брендів, завдяки чому наші постановки вийдуть на новий рівень.

  Окремо варто відзначити високу кваліфікацію та оперативність спеціалістів, адже роботи проводились в обмежений час.

  Висловлюємо свою вдячність за співпрацю та сподіваємося на зміцнення партнерських відносин.

  З повагою, 

  директор-художнік керівник

  П.П. Ластівка

  Шановні колеги!  Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. Михайла Вериківського висловлює подяку колективу компанії Лайтек за якісну роботу в проектуванні, ...

  Шановні колеги! 

  Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. Михайла Вериківського висловлює подяку колективу компанії Лайтек за якісну роботу в проектуванні, поставці та налаштуванні світлового і звукового обладнання, що буде сприяти розвитку і більш якісному навчанню учнів школи.

  З повагою, 

  Ростовцева Л.О.

  Адміністрація Національного цирку України висловлює подяку спеціалістам компанії Лайтек за оперативне постачання, якісне встановлення та пусконалагодження світлового обладнання. Ми дуже ...

  Адміністрація Національного цирку України висловлює подяку спеціалістам компанії Лайтек за оперативне постачання, якісне встановлення та пусконалагодження світлового обладнання.
  Ми дуже вдячні вам за оперативну та злагоджену роботу. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

  Генеральний директор-художник керівник,
  Народна артистка СРСР
  Л. О. Шевченко

  Київський академічний драматичний театр на Подолі вісловлює подяку компании Лайтек за виконання проектних та будівельно-монтажних робіт, технічне оснащення театру, что ...

  Київський академічний драматичний театр на Подолі вісловлює подяку компании Лайтек за виконання проектних та будівельно-монтажних робіт, технічне оснащення театру, что проводилися во время реконструції в 2016 – 2017 роках.
  Завдяк професіоналізму та віключній віддатності делу колективу компании Лайтек, театр получил найсучашнішій демонстраційній комплекс, аналогів которого НЕ Було в Україні. Застосовані в проекті технології з виробництва и вітуску вистав, что реалізовані в нашому театрі, визначили новий Найвищий рівень для подібніх систем театрально-видовищних закладів України.
  Віримо в продовження щирого партнерства з вашою компанією, Пожалуйста дозволити досягнуть Нових Успіхів и досягнуть Яскрава звершені в царіні театральних мистецтва и технологій.

  Художній керівник Київського академічного
  драматичного театру на Подолі:
  Малахов В.Ю.

  Дякуємо Вам за оперативні рішення щодо постачання світлового обладнання для медіаплатформи «НАШ» (телеканал «Максі-ТВ»). Інноваційні технології та грамотність фахівців «Лайтек» ...

  Дякуємо Вам за оперативні рішення щодо постачання світлового обладнання для медіаплатформи «НАШ» (телеканал «Максі-ТВ»).

  Інноваційні технології та грамотність фахівців «Лайтек» дозволили обладнати телестудію оптимальними технічними рішеннями та зробити її однією з найсучасніших в Україні.

  Завдяки якісній організації та відповідальності проект був зданий у встановлений термін.

  Сподіваємось на плідну співпрацю надалі.

  Технічний директор ТОВ «НАШ 365»

  А.С. Живолович

  Дякуємо компанії Лайтек за співпрацю і своєчасну правку поставку обладнання для проекту CYBER ARENA в Берліні. Хочемо відзначити професіоналізм співробітників ...

  Дякуємо компанії Лайтек за співпрацю і своєчасну правку поставку обладнання для проекту CYBER ARENA в Берліні.

  Хочемо відзначити професіоналізм співробітників в пошуку оптимальних рішень і їх злагоджену роботу.

  Бажаємо вам подальшого процвітання, ефективної роботи та нових перемог!

  Yours sincerely, Director

  Romantsova Olga

  За підсумками співпраці наших компаній, висловлюємо подяку компанії Лайтек за організацію та проведення проектних, технічних, інсталяційних робіт зі світлового та ...

  За підсумками співпраці наших компаній, висловлюємо подяку компанії Лайтек за організацію та проведення проектних, технічних, інсталяційних робіт зі світлового та звукового обладнання клубу Queen.

  Робота була виконана у встановлені терміни з належною якістю, дотриманням усіх норм на високому професійному рівні. Вашим підприємством продемонстровано оптимальний професіоналізм, високу кваліфікацію інженерів, технологічну грамотність та творчий підхід до справи.

  Ми задоволені роботою та рекомендуватимемо компанію Лайтек як надійного підрядника з шоу техніки.

  Керівництво Caribbean – Concert Hall & Night Club висловлює подяку колективу компанії Лайтек за високий професіоналізм при розробці проекту та ...

  Керівництво Caribbean – Concert Hall & Night Club висловлює подяку колективу компанії Лайтек за високий професіоналізм при розробці проекту та інсталяції звукового обладнання d & b audiotechnik V-series.

  Всі роботи по встановленню та налагодженню звукової системи були виконані на високому технічному рівні, якісно і у встановлені терміни.

  Фахівці по звуку, артисти, музиканти і гості клубу відзначили помітно покращився в результаті модернізації звучання і акустичний комфорт в залі.

  За час співпраці компанія Лайтек зарекомендувала себе, як команда професіоналів високого рівня, оперативно вирішує будь-які завдання.

  Виходячи з нашого досвіду, можемо зробити висновок: використовую комплексний підхід до вирішення завдань фахівці компанії Лайтек здатні якісно і оперативно реалізувати проекти будь-якої складності.

  З огляду на вищевикладене, ми рекомендуємо компанію Лайтек, як надійного партнера, з яким можна встановлювати тривалий і ефективну співпрацю.

  Директор Таранов А.А.

  Київський національний академічний театр оперети висловлює подяку колективу компанії «Лайтек України» за якісну роботу по постановці і установці світлового і ...

  Київський національний академічний театр оперети висловлює подяку колективу компанії «Лайтек України» за якісну роботу по постановці і установці світлового і звукового обладнання для постановок театру.

  Художній керівник,
  Б.Д. Струтинський

  Завдяки професіоналізму фахівців компанії Лайтек наш театр продовжує утримувати позиції самого масштабного культурного центру міста Кривий Ріг. Радувати глядачів не ...

  Завдяки професіоналізму фахівців компанії Лайтек наш театр продовжує утримувати позиції самого масштабного культурного центру міста Кривий Ріг. Радувати глядачів не тільки авторськими постановками, але й якісним шоу.

  Після модернізації освітлювальних приладів, спектаклі театру стали яскравіше і яскравіше, автоматизація механіки сцени значно полегшила роботу нашого технічного персоналу.

  Сподіваємося продовжити щільне співробітництво з Лайтек і надалі.

  З повагою, директор-художній керівник театру
  Назар Чирка

  Олександре Леонідовичу, поділіться з нами як народжувалася ідея нічного клубу «CHI», що закладалося в концепцію, як розставлялися акценти? « – ...

  Олександре Леонідовичу, поділіться з нами як народжувалася ідея нічного клубу «CHI», що закладалося в концепцію, як розставлялися акценти?

  « – В основу стилістики ресторану-клубу лягла легка еклектика азіатської та американської культур. Хотілося створити якесь місце сили, енергетика якого заряджала серця гостей, об’єднуючи в собі
  комфорт, самобутність та високі технології: атмосферне освітлення, палітру ароматів та смаків Азії, чисте звучання індокитайської музики.»

  Безумовно, кухня та звук – два ключові фактори, що мають вирішальне значення для закладу такого рівня. Нас звичайно цікавить останній,
  розкажіть, як робився вибір звукового обладнання
  для «CHI»?

  « – Опираючись на багаторічний досвід у цьому бізнесі, ми розуміли, що вибрати можна тільки на слух, покладаючись виключно на свої відчуття під час прослуховування. За результатами опитування ді-джеїв, які грали в Decedence House і Touch саfe, було складено список з 18 брендів професійного звукового обладнання. А далі слухали, слухали, слухали. Зрештою зупинилися на німецькій якості d&b audiotechnik.»
  Зараз, коли проект реалізований, та «CHI» щодня привітно зустрічає своїх гостей, що Ви можете сказати про результат? Чи вдалося втілити мрію у життя?

  « – Хочеться висловити подяку професіоналам, які вклали своє вміння та майстерність у створення ресторану-клубу «CHI», і звичайно ж серед них нашому партнеру – компанії Лайтек. Ваші спеціалісти
  допомогли створити неповторну атмосферу: цікаві світлові рішення та відмінний звук d&b гармонійно вписалися в інтер’єр, наголосивши на унікальності та статусі закладу.»

  Власник мережі ресторанів Carte Blanche,
  Олександр Леонідович Костянтинівський.

  Кропивницький академічний український музично-драматичний театр дякує компанії Лайтек за оновлення технічної бази театру. Окрему подяку висловлюємо за впровадження нових технологій ...

  Кропивницький академічний український музично-драматичний театр дякує компанії Лайтек за оновлення технічної бази театру.

  Окрему подяку висловлюємо за впровадження нових технологій в застарілі сценічні системи театру, а також за модернізацію світлових і акустичних систем.

  Завдяки професіоналізму та оперативності співробітників вашої компанії театру отримав друге життя і високий рівень визнання від українського глядача.

  Бажаємо вам процвітання і всіх благ!

  З повагою і вдячністю, Директор
  Єфімов Володимир Володимирович

  Нічний клуб “IBIZA”, розташований в Аркадії та є найпопулярнішим літнім нічним клубом Одеси. Заклад поєднує дискотеку, ресторан і концертний майданчик. ...

  Нічний клуб “IBIZA”, розташований в Аркадії та є найпопулярнішим літнім нічним клубом Одеси. Заклад поєднує дискотеку, ресторан і концертний майданчик. На різних етапах співпраці компанія Лайтек забезпечувала клуб якісним динамічним світлом від торгової марки Соеmar, надавала обладнання для концертів згідно із заявленим замовником райдером.

  Керівництво нічного клубу “IBIZA” висловлює подяку компанії Лайтек за чудову роботу по встановленню в залі клубу системи спецефектів фірми Universal Effects, завдяки якій були створені яскраві та незабутні шоу-програми. Також ми хочемо окремо відзначити високий професіоналізм та сумлінне ставлення до роботи
  працівників компанії.

  З повагою директор нічного клубу «IBIZA»

  Адміністрація КЗ «Запорізька обласна філармонія» ЗОР вісловлює Глибока подяку компании Лайтек за якісне Виконання робіт по модернізації звукового и світлового ...

  Адміністрація КЗ «Запорізька обласна філармонія» ЗОР вісловлює Глибока подяку компании Лайтек за якісне Виконання робіт по модернізації звукового и світлового обладнання. Варто відзначіті професіоналізм на всех рівнях РОТОБО – від розробки проектної докумантації до монтажних робіт.

  Головний інженер,
  В.М. Вініковській

  Національна опера імені Т.Г. Шевченка висловлює подяку співробітникам ТОВ «Лайтек Україна» за чітку та злагоджену роботу з постачання сучасного та ...

  Національна опера імені Т.Г. Шевченка висловлює подяку співробітникам ТОВ «Лайтек Україна» за чітку та злагоджену роботу з постачання сучасного та якісного комплекту світлового обладнання для сцени театру.

  С.В. Алімова

  У 2005 році відбулося урочисте відкриття всесезонного Одеського Міського дельфінарію. Відкриття Одеського дельфінарію “Немо” стало подією не лише в рамках ...

  У 2005 році відбулося урочисте відкриття всесезонного Одеського Міського дельфінарію. Відкриття Одеського дельфінарію “Немо” стало подією не лише в рамках Південної столиці, а й України загалом.

  На сьогоднішній день мережа дельфінаріїв «Немо» входить до п’ятірки найкращих дельфінаріїв Європи. Дельфінарії «Немо» — це сучасні проектні рішення, ефектні програми і, звичайно ж, технічне оснащення, що відповідає найвищим стандартам. Інсталяція акустичних систем одеського та харківського дельфінарію була професійно реалізована силами компанії Лайтек.

  Від імені керівництва ТОВ “НЕРУМ” висловлюємо щиру подяку компанії “Лайтек Україна” за сумлінно виконану роботу з модернізації мережі дельфінаріїв “НЕМО” сучасним звуковим та світловим обладнанням. Встановлений комплекс обладнання дозволяє демонструвати глядачам висококласні шоу із застосуванням неймовірних світлових та звукових ефектів!

  Керуючий ТОВ “НЕРУМ”
  Сергій Келюшок

  ЗАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ» висловлює подяку компанії «Лайтек» у партнерській роботі із запуску першого в Україні ЗД шоу «Барон Мюнхгаузен». ...

  ЗАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ» висловлює подяку компанії «Лайтек» у партнерській роботі із запуску першого в Україні ЗД шоу «Барон Мюнхгаузен».

  Роботи виконані компанією «Лайтек» включали:

  1. Проект несучої конструкції над планшетом сцени.
  2. Політ дороги над сценою.
  3. Антрактно-розсувна завіса та 4-х екранів.
  4. Постачання та монтаж обладнання для польотних доріг, АРЗ, екранів та ін.

  Незважаючи на дефіцит часу, компанія «Лайтек», з поставленим завданням впоралася якісно і вчасно, а також протягом усього проекту, забезпечуючи проект безперервною технічною підтримкою.

  Особливо хочеться виділити співробітників, які безпосередньо беруть участь у запуску проекту, забезпечуючи всебічну підтримку:

  1. Орлова Миколи – директора компанії «Лайтек»

  2. Абдуллаєва Ельдара – технічного директора

  3. Вельгаса Андрія — керівника відділу дилерського продажу

  4. Рябенко Олександра керівника проектних робіт

  Робота з Вами, залишила позитивні емоції, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в чергових проектах.

  Заступник технічного директора

  “Міжнародний Медіа Центр СТБ” — Костіков Д.

  У 2011 році найкращими спеціалістами України, включаючи співробітників компанії Лайтек, було проведено повну реконструкцію Одеського стадіону «Чорноморець», завдяки чому стадіон ...

  У 2011 році найкращими спеціалістами України, включаючи співробітників компанії Лайтек, було проведено повну реконструкцію Одеського стадіону «Чорноморець», завдяки чому стадіон отримав категорію «Еліт» стандарту УЄФА та можливість приймати матчі європейського та світового значення. Головна особливість проекту реконструкції полягала у його особливій відповідальності. Зважаючи на важливість здачі в експлуатацію спортивного об’єкту для іміджу України.

  Керівництво Одеського стадіону «Чорноморець» висловлює свою подяку компанії Лайтек за професіоналізм та високу якість виконаних робіт із встановлення світлової та звукової систем. Окремо хочемо відзначити вдало створену програму з управління банерним рядком. Встановлене обладнання радикально змінило атмосферу стадіону і привнесло в нього нове життя.

  Ми висловлюємо надію на подальшу співпрацю з вами!

  Віце-президент ФК «Чорноморець»
  Сиволап С.С.

  «Шустер LIVE» – це сучасний студійний комплекс, над створенням якого працювали найкращі українські та зарубіжні фахівці. Знімальний павільйон повністю адаптований ...

  «Шустер LIVE» – це сучасний студійний комплекс, над створенням якого працювали найкращі українські та зарубіжні фахівці. Знімальний павільйон повністю адаптований для зручної та якісної зйомки телевізійних програм: містить спеціалізоване світло, необхідні пристрої комутації та зручну комунікацію між усіма учасниками зйомки. Приміщення великої студії має загальну площу понад 520 кв. м., висота приміщення до колосників даху – 7, 5 метрів. Мала студія є складне за конфігурацією приміщення площею трохи більше 119 кв. м. та висотою стелі близько 5-ти метрів.

  Компанія ТОВ «Словік Шустер Студіос» висловлює подяку компанії Лайтек за високу якість продукції. Співробітники студії повністю задоволені якістю роботи обладнання та його функціональними можливостями, а отриманий результат повністю відповідає технічним вимогам проекту.

  З повагою технічний продюсер «Словік Шустер Студіос»

  Назим Бедіров

  Шановні колеги, Дякуємо Вам за висококваліфіковану допомогу у пусконалагодженні та експлуатації системи пересувних екранів, надану під час проведення прямих ефірів ...

  Шановні колеги,

  Дякуємо Вам за висококваліфіковану допомогу у пусконалагодженні та експлуатації системи пересувних екранів, надану під час проведення прямих ефірів шоу «Голос Країні».

  Хочемо відзначити високу кваліфікацію Ваших фахівців, які проводили навчання та здійснювали тех. підтримка під час прямих ефірів.

  Загалом компанія «Лайтек Україна» виявила себе як надійний партнер, системний інтегратор та відповідальний виконавець на ринку сценічного обладнання.

  Дякуємо за плідну співпрацю.
  З повагою, директор “1+1 Продакшн”
  Федорцова І.А.

  Керівництво Національного палацу мистецтв “Україна” висловлює подяку компанії Лайтек за впровадження сучасних технологій у головну сцену країни, а також якісне ...

  Керівництво Національного палацу мистецтв “Україна” висловлює подяку компанії Лайтек за впровадження сучасних технологій у головну сцену країни, а також якісне виконання роботи з монтажу, пусконалагодження мережевих систем та систем підйомної механіки.

  Встановлені системи повністю задовольняють наші потреби. Будемо раді співпраці і надалі.

  В. о. генерального директора Національного палацу “Україна”,
  Мозгова В.Б.

  Одеський театр ляльок висловлює подяку компанії Лайтек за високий професіоналізм, виявлений у період з 2009-2012 р, при розробці проекту, постачанні ...

  Одеський театр ляльок висловлює подяку компанії Лайтек за високий професіоналізм, виявлений у період з 2009-2012 р, при розробці проекту, постачанні обладнання та введенні в експлуатацію систем постановочного освітлення та звукофіксації театру, а також за оперативність при реалізації різного роду технічного обслуговування у всіх виникаючих і виникаючих задач.

  Сподіваємося і надалі бачити в компанії Лайтек не просто серйозного та лояльного партнера з технічної частини, а й вірного та надійного друга, здатного протягнути театру руку допомоги у будь-яких ситуаціях, як це є сьогодні.

  Директор,
  Меркович І.М

  Телестудія «5 канал» є однією з найкращих студій на українському телебаченні. Вона була створена як універсальне рішення для задач трансляції ...

  Телестудія «5 канал» є однією з найкращих студій на українському телебаченні. Вона була створена як універсальне рішення для задач трансляції та у прямому ефірі.

  Постановочне освітлення та технічне оснащення телестудії 5-го каналу за вимогами замовника мало забезпечувати світлове оформлення телевізійних передач у стаціонарних студійних умовах шляхом формування різної конфігурації систем постановочного спецосвітлення, а також технічну відповідність нормам роботи в телевізійній студії.

  Керівництво телестудії «5 канал» дякує колективу ТОВ «Лайтек Україна» за створення професійного рішення щодо світлового оформлення, а також за якісну інсталяцію та грамотну добірку світлових приладів, які дозволили забезпечити багатозадачність світлотехнічного комплексу нашої телестудії.
  Сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому.

  З повагою, генеральний директор ТОВ
  «Телерадіокомпанії НБМ»

  Адамчук І.Д.

  Перший в Харкові п’ятизірковий готель “Харків Палас” представляє собою сучасний 11-поверховий будинок з дзеркальним фасадом, спроектоване в стилі конструктивізму, і ...

  Перший в Харкові п’ятизірковий готель “Харків Палас” представляє собою сучасний 11-поверховий будинок з дзеркальним фасадом, спроектоване в стилі конструктивізму, і ідеально доповнює архітектурний ансамбль центральної площі міста. Внутрішній дизайн готелю поєднує в собі вишуканість сучасної класики з функціональністю і новітніми технічними рішеннями. завдання по
  підбору технічних систем були доручені нашої компанії, яка в III кварталі 2011р виграла тендер на виробництво повного комплексу робіт з проектування, постачання, монтажу і пусконаладке професійного обладнання для Бального Залу і Sky-бару п’ятизіркового готелю.

  До проектування необхідних замовником систем наша команда професіоналів приступила негайно, адже одна з умов замовлення передбачало досить стислі терміни. Поставка та інсталяція спроектованих систем, також не змусила себе довго чекати. Близько місяця бригада монтажників провела на об’єкті.

  Унікальність проекту полягала в пошуку рішень по реалізації оригінальних мобільних легко трансформуються технічних систем подіумів і систем підвісу світлового, а також звукового обладнання для забезпечення їх монтажу на час проведення заходів та демонтажу – після.

  З повагою директор “Харків Палас”
  Соколенко О. М.

  Влітку 2014 р. в Івано-Франківську відкрився нічний клуб нового формату під назвою “TUNING HALL”. Всього за кілька місяців заклад набув ...

  Влітку 2014 р. в Івано-Франківську відкрився нічний клуб нового формату під назвою “TUNING HALL”. Всього за кілька місяців заклад набув неймовірної популярності. У стінах клубу з концертами і не тільки вже побували багато українських зірок естради та відомі DJ. Основні переваги закладу: особливий стиль, унікальний дизайн, світлодіодний танцювальний майданчик, діджей плейс, а також новітнє звукове та світлове обладнання.

  Керівництво нічного клубу “TUNING HALL” висловлює подяку компанії Лайтек. Ми вдячні компанії Лайтек за чітку та злагоджену роботу з оснащення нашого клубу передовим світловим та
  звуковим обладнанням. Своєчасне постачання та якісний монтаж дозволили нам у встановлені терміни відкрити заклад. Нам приємно було працювати з вами, і ми сподіваємось на тривалу та плідну співпрацю в майбутньому.

  З повагою, Директор
  Ковальов Сергій Володимирович

  2014 рік вніс у мирний устій мешканців м. Вінниця яскраву подію — відкриття двох сучасних закладів: Арт-пабу “ВЕЕF-ЄАТЕВ” та Нічного ...

  2014 рік вніс у мирний устій мешканців м. Вінниця яскраву подію — відкриття двох сучасних закладів: Арт-пабу “ВЕЕF-ЄАТЕВ” та Нічного клубу “SKY ROOM”, які вдало розмістилися у торговому центрі “Ізумруд”. Арт-паб “ВЕЕЕ-ЕАТЕR” – музичний, стильний, якісний, по-американськи яскравий арт-паб. Саме так його позиціонують власники. При реалізації цього проекту перед фахівцями компанії Лайтек стояло важливе завдання — необхідність виконання робіт у стислі терміни із застосуванням новітніх технологій та сучасного технічного оснащення.

  Висловлюємо подяку компанії Лайтек за професіоналізм, виявлений у розробці проекту з світлового, звукового та DJ обладнання для АРТ-ПАБА “ВЕЕF-ЕАТЕR” та нічного клубу “SKY ROOM”, а також його подальшу реалізацію. Роботи були виконані якісно та оперативно, орієнтуючись на новітні тенденції та технології, а також – що важливо – з урахуванням усіх вимог та побажань наших технічних фахівців, дизайнерів та арт-директорів. Сподіваємося й надалі бачити у вашій компанії надійного технічного партнера як з технічного супроводу даного проекту, так і всіх наступних проектів.

  Бурякін О. Є.

  Готель “Нilton Kiev” (Хілтон Київ) – це сучасний комплекс люкс класу, розташований в престижному кварталі, серед урядових будівель, міністерств і ...

  Готель “Нilton Kiev” (Хілтон Київ) – це сучасний комплекс люкс класу, розташований в престижному кварталі, серед урядових будівель, міністерств і посольських резиденцій. Готель включає до 15-ти конференц-залів і залів для засідань і переговорів.

  Очевидно, що такий серйозний проект зажадав і ретельного технічного оснащення комплексу. Завдання підбору системи управління освітленням важливих суспільних зон будівлі була передана фахівцям компанії Лайтек.

  Система освітлення включає в себе оптимальне співвідношення вартості, надійності і рівня функціональних можливостей.

  Наша компанія, яка є підрядником на будівництво готелю Хілтон-Київ, дякує компанії Лайтек за розробку і впровадження професійного рішення по світловому оформленню приміщень.

  Поставлена ​​задача по встановленню, монтажу та введення в експлуатацію системи управління освітленням важливих суспільних зон будівлі була виконана вчасно, якісно і гідно.

  Устаткування відповідає як міжнародним вимогам, так і іміджу готелю. Дякуємо співробітникам компанії Лайтек за професіоналізм і творчий підхід до реалізації проекту.

  З повагою, генеральний директор
  Бєлов В. А.

  У самому серці Одеси, на Дерибасівській вулиці, розташувався ресторан італійської кухні – CASA NOVA, який приймає у себе в гостях ...

  У самому серці Одеси, на Дерибасівській вулиці, розташувався ресторан італійської кухні – CASA NOVA, який приймає у себе в гостях зірок світового шоу-бізнесу. Ресторан “CASA NOVA” був відкритий в 2006 році. Заклад розрахований на 150 гостей. Караоке-клуб – душа і настрій ресторану, потребував професійному мультимедійному і звуковому устаткуванні, і керівництво ресторану звернулося за допомогою до фахівців компанії Лайтек.

  Ресторан італійської кухні “CASA NOVA” висловлює подяку компанії ТОВ “Лайтек України” за багаторічну плідну співпрацю, а також за чітку і злагоджену роботу по обслуговуванню світлового і звукового обладнання підприємства. Бажаємо Вам успіху і процвітання!

  Директор ресторану
  Тараненко М.А.

  В одному з найдавніших виноробних регіонів Європи, на місці виробничого комплексу компанії “Шабо”, розташувався відомий туристичний центр культури вина. Це ...

  В одному з найдавніших виноробних регіонів Європи, на місці виробничого комплексу компанії “Шабо”, розташувався відомий
  туристичний центр культури вина. Це єдиний в Україні культурний центр, що поєднує діюче високотехнологічне підприємство, старовинні винні підвали, дегустаційний зал, експозиції сучасного скульптурного та архітектурного мистецтва, а також унікальний музей вина та виноробства.

  Для нашої компанії цей проект став одним із найцікавіших, тому що передбачав розробку світлової та звукової систем з різними ефектами без видимих джерел відтворення.

  Керівництво ТОВ “ПТК Шабо” виносить подяку колективу компанії Лайтек за високий професіоналізм при розробці проекту та інсталяції світлового, звукового обладнання в музеї Центру Культури вина “Шабо” та послуги інсталяції світла та звуку Фонтану Діоніса на території “ПТК Шабо”.

  Бажаємо процвітання Вашої компанії та успіхів у роботі.

  Засновник ТОВ “ПТК Шабо”
  Чолікідзе Б.А.

  3 жовтня 2014 року в Одесі відкрив свій новий сезон Льодовий Каток «УМКА». З моменту відкриття каток став улюбленим місцем ...

  3 жовтня 2014 року в Одесі відкрив свій новий сезон Льодовий Каток «УМКА».

  З моменту відкриття каток став улюбленим місцем відпочинку людей різного віку, соціального стану, способу життя і сфери діяльності.
  Вимоги до проекту виставлялися серйозні: каток повинен був стати місцем для катання всіх охочих одеситів, задати рівень для подальших проектів і стати «візитною карткою» Одеси.

  Завдяки яскравим динамічним світловим картинкам, на льоду все без винятку відчували себе справжніми фігуристами-професіоналами!

  Адміністрація Льодового Ковзанки «Умка» висловлює подяку компанії Лайтек за професійний підбір, оперативну поставку і якісну установку і пусконаладку світлового обладнання.

  Окрему подяку висловлюємо за художній підхід у створенні програм світлового шоу. Чи не можемо не відзначити також професійний підхід до інсталяції обладнання – постійний конструктивний діалог з побажанням з клієнтом, пунктуальність в термінах робіт і уважність до безпеки при їх проведенні.

  Розраховуємо і надалі на таку якість співпраці в обслуговуванні і при наступних спільних проектах.

  Керуючий Ковзанки «Умка»
  Світлана алоин

  Управління Кіровоградської обласної філармонії висловлює слова щирої вдячності вашим співробітникам за оперативність у вирішенні питань і добропорядність в оптошеніях. Устаткування ...

  Управління Кіровоградської обласної філармонії висловлює слова щирої вдячності вашим співробітникам за оперативність у вирішенні питань і добропорядність в оптошеніях.
  Устаткування було поставленно навіть раніше запланованих графіків, монтажна бригада з належною відповідальністю поставилася до поставленого завдання, змонтувала обладнання відповідно до технічної документації і в належні терміни.

  Консультант компанії досконально провів навчання технічного персоналу. Встановлене світлове обладнання радикально змінило художнє оформлення сцени. Інший Ораском придбали артестіческіе костюми, декорації елементи оформлення сцени.

  З повагою, директор філармонії, заслужений працівник культури України.
  М. Кравченко

  На початковому етапі реконструкції стадіону компанією Лайтек були виконані проектні роботи з оснащення спортивного освітлення, а саме розробка 4-х освітлювальних ...

  На початковому етапі реконструкції стадіону компанією Лайтек були виконані проектні роботи з оснащення спортивного освітлення, а саме розробка 4-х освітлювальних щоглів заввишки 22 м, розрахунок освітленості, підбір парку прожекторів та електроживлення системи спортивного освітлення.

  Висловлюємо подяку компанії Лайтек за надання послуг з технічного забезпечення Спортивного комплексу Національного університету “Одеська юридична академія”, а саме постачання та встановлення освітлювального обладнання. Хочемо відзначити злагодженість дій та професійний підхід. Всі поставлені завдання були виконані вчасно, і в результаті ми отримали чудове рішення.

  Ректор НУ «ОЮА»
  Завальнюк В. В.

  Метою даного технічного рішення була не тільки реалізація звукоповіщення в залі суду, а й забезпечення якісної, ефективної та простої у ...

  Метою даного технічного рішення була не тільки реалізація звукоповіщення в залі суду, а й забезпечення якісної, ефективної та простої у використанні системи аудіовізуального фіксування судових слухань з можливістю подальшого звернення до запису.

  На момент реалізації проекту він був унікальним, оскільки жоден суд не був оснащений таким обладнанням.

  Одеський окружний адміністративний суд висловлює подяку компанії Лайтек за високий професіоналізм, чітку та злагоджену роботу щодо розробки проекту та інсталяції звукового та презентаційного обладнання, а також високу надійність поставленої продукції.

  Сподіваємося, що надалі наша співпраця буде плідною та результативною.

  Голова суду
  Глуханчук О.В.

  Управління культури Київської обласної державної адміністрації висловлює глибоку подяку компанії Лайтек за сприяння в розвитку і модернізації галузі культури і ...

  Управління культури Київської обласної державної адміністрації висловлює глибоку подяку компанії Лайтек за сприяння в розвитку і модернізації галузі культури і туризму київської області, а також за постановку освітлювального обладнання та модернізацію Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського.

  Мережа популярних фітнес-центрів “Вища ліга”, що складається з трьох спортивних комплексів: “Шторм”, “Форма” та “Загублений світ”, фахівці компанії Лайтек оснастили ...

  Мережа популярних фітнес-центрів “Вища ліга”, що складається з трьох спортивних комплексів: “Шторм”, “Форма” та “Загублений світ”, фахівці компанії Лайтек оснастили кращими акустичними системами італійського виробництва.

  Фітнес клуб “Шторм” оголошує подяку компанії Лайтек за допомогу у придбанні якісного музичного обладнання. Бажаємо вам подальшого процвітання та розвитку вашого бізнесу.

  Директор Віляєв С.В.

  З 3 грудня 2010 року в ДК КПІ, стартував перший в Україні проект 3D «Шоу Барон Мюнхгаузен», організатором якого виступив ...

  З 3 грудня 2010 року в ДК КПІ, стартував перший в Україні проект 3D «Шоу Барон Мюнхгаузен», організатором якого виступив телеканал СТБ.

  Живе 3D шоу «Барон Мюнхгаузен» вперше демонструвалося в такому форматі. У танцювальному мюзиклі були задіяні сучасні проекційні технології, зокрема 3D.

  За технічним завданням, заявленому замовником, був потрібний повний комплекс робіт по постачанню, інсталяції та пусконалагодження сценічних конструкцій антрактно-розсувного завіси, польотних доріг і висувних екранів.

  ЗАТ «Міжнародний Центр – СТБ», висловлює подяку компанії Лайтек, в партнерській роботі із запуску першого в Україні 3D шоу «Барон Мюнхгаузен».
  Незважаючи на дефіцит часу, компанія Лайтек, з поставленим завданням впоралася якісно і в строк, а так само на протязі всього проекту забезпечувала безперервну технічну підтримку.

  Робота з вами залишила позитивні емоції, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в чергових проектах.

  Зам. технічного директора «Міжнародний Медіа
  Центр – СТБ »

  Д. Костиков

  Полтавська обласна рада висловлює глибоку подяку компанії Лайтек за якісне виконання будівельних робіт із реставрації першої черги Полтавського обласного українського ...

  Полтавська обласна рада висловлює глибоку подяку компанії Лайтек за якісне виконання будівельних робіт із реставрації першої черги Полтавського обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя.

  Голова обласної ради
  І.М. Момот

  Отримайте консультацію з об'єкта від інженера компанії
  Отримайте консультацію з об'єкта від інженера компанії

   Звук та світло для кафе, барів, ресторанів

   Добре підібране світло та звук допоможуть створити абсолютно неповторну обстановку у будь-якому громадському закладі. Правильно підібране освітлення та якісне звукове обладнання зможуть розташувати відвідувачів закладу на потрібний лад та стануть вагомим фактором для повернення знову та знову.

   Акустика для кафе

   Створити чарівну та романтичну атмосферу в кафе можна за допомогою правильно підібраної акустики. Вона допомагає створити чудове місце для проведення живих концертів, програвання сучасних хітів та проведення захоплюючого нічного життя.

   Акустика для ресторанів – це одна з основних складових, що впливає на загальну думку відвідувачів. Домашні аудіосистеми суттєво відрізняються та поступаються обладнанню, яке має бути у ресторанах.

   Що може знадобитися для гарного звуку:

   • акустичні системи та сабвуфери;
   • пульт діджея;
   • гарне фонове озвучення.

   Деякі заклади воліють створювати спокійну лаунж зону, де грає умиротворена мелодія, інші навпаки проводять дискотеки і їм необхідна повноцінна діджейська апаратура.

   Прихований монтаж допоможе прибрати з очей усі зайві дроти, не відволікаючи гостей зали та допомагаючи їм поринути в атмосферу. Акустика – це цілий комплекс обладнання, яке підбирається індивідуально для кожного закладу. Правильно розташована апаратура захопить всю територію з можливістю регулюватися дистанційно.

   Освітлення для кафе

   Ще одним важливим елементом є освітлення. Воно здатне передати весь посил і додати родзинку до загального задуму закладу. Класичні світильники, світлодіодне підсвічування – все це допомагає додати характеру та налаштовує відвідувачів на добре проведений час.

   Освітлення барів вимагає спокійнішого освітлення, можливо навіть затемненого, маючи на увазі можливість класно відпочити після важкого тижня. Підсвічування в кав’ярнях вимагає великої кількості світла для створення легкості і можливості створення класних фотокадрів.

   Компанія «Лайтек» займається комплексним рішенням створення звуку та світла у закладах. Ми є провідною у своїй галузі та допомагаємо розважальним закладам створювати неповторні умови для своїх відвідувачів.

   Фахівці компанії мають великий досвід та можуть допомогти у створенні проекту, дадуть рекомендації та допоможуть замовити обладнання безпосередньо від виробника.

   Розважальні заклади вимагають великої уваги деталей. Добре продумане освітлення та звуковий супровід відіграють вагоме значення для гостей. Важливо враховувати специфіку місця під час проектування розведення по світло та звук.

   Інженери «Лайтек» готові приїхати на об’єкт для первинної консультації, яка допоможе скласти план та попередній кошторис роботи. Створити затишок та передати настрій у кафе, барах та ресторанах набагато простіше, якщо приділити увагу правильному монтажу всього обладнання.