3D Проект телеканалу СТБ «Барон Мюнхгаузен»

Опис

Живе 3D шоу “Барон Мюнхгаузен”, за однойменною п’єсою Григорія Горіна, вперше демонструвалося в видовищному форматі 3D. Шоу було спродюссірованний телеканалом «СТБ». Це перша в Україні і на світовій сцені постановка даного твору в форматі танцювального мюзиклу.

У проекті були задіяні сучасні проекційні технології, зокрема 3D. За технічним завданням був потрібний повний комплекс робіт по постачанню, інсталяції та пусконалагодження сценічних конструкцій: антрактно-розсувного завіси, польотних доріг і висувних екранів.

Весь спектр робіт був виконаний в рекордно короткий двотижневий термін.

Перший етап робіт включав розробку рішень з розміщення тимчасової мобільного сцени в залі, установку польотних доріг для реалізації польотів танцюристів на швидкісних лебідках, а також розробку механізму антрактно-розсувного завіси, для управління його положенням.

Другий етап полягав в інсталяції розробленого проекту і включав: установку чотирьох 18-ти метрових польотних доріг, що забезпечують горизонтальне і вертикальне переміщення артистів з використанням тельферів Variotrol і лебідок виробника ChainMaster. Управління роботи польотних робіт забезпечила сертифікована система управління ChainMaster. Лебідки керувалися за допомогою системи комп’ютерного контролю та моніторингу навантаження, розробленої фахівцями ChainMaster. Також в рамках даного проекту нашою компанією був змонтований комплект АРЗ і чотири комплекти розсувного проекційного екрану, для забезпечення 3D ефекту під час представлення.

Крім монтажу і запуску системи «польотних доріг», компанія Лайтек забезпечила навчання співробітників замовника, а також надала можливість безкоштовного тренінгу на підприємстві виробника ChainMaster.

Завдяки професійній роботі наших співробітників, український шоу-бізнес вперше отримав 3D шоу такого рівня, а глядачі – можливість насолодитися справді казковою атмосферою вистави.

Відгук

З 3 грудня 2010 року в ДК КПІ, стартував перший в Україні проект 3D «Шоу Барон Мюнхгаузен», організатором якого виступив телеканал СТБ.

Живе 3D шоу «Барон Мюнхгаузен» вперше демонструвалося в такому форматі. У танцювальному мюзиклі були задіяні сучасні проекційні технології, зокрема 3D.

За технічним завданням, заявленому замовником, був потрібний повний комплекс робіт по постачанню, інсталяції та пусконалагодження сценічних конструкцій антрактно-розсувного завіси, польотних доріг і висувних екранів.

ЗАТ «Міжнародний Центр – СТБ», висловлює подяку компанії Лайтек, в партнерській роботі із запуску першого в Україні 3D шоу «Барон Мюнхгаузен».
Незважаючи на дефіцит часу, компанія Лайтек, з поставленим завданням впоралася якісно і в строк, а так само на протязі всього проекту забезпечувала безперервну технічну підтримку.

Робота з вами залишила позитивні емоції, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в чергових проектах.

Зам. технічного директора «Міжнародний Медіа
Центр – СТБ »

Д. Костиков

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.