5-Зірковий Готель «Hilton Kyiv»

Опис

Готель “Нilton Kiev” (Хілтон Київ) – це сучасний комплекс люкс класу, розташований в престижному кварталі, серед урядових будівель, міністерств і посольських резиденцій. Готель включає до 15-ти конференц-залів і залів для засідань і переговорів.

Очевидно, що такий серйозний проект зажадав і ретельного технічного оснащення комплексу. Завдання підбору системи управління освітленням важливих суспільних зон будівлі була передана фахівцям компанії Лайтек.

Для вирішення поставлених завдань було проведено підбір обладнання згідно дизайн-проекту Британської компанії Dpa Lighting Consultants. Інсталяція контролерів і панелей управління світлом була проведена в максимально короткі терміни.

Технічне рішення по установці системи освітлення виконали із застосуванням світлового обладнання iLight, виробництва британської компанії Cooper Controls. Дана система відповідно до вимог замовника включає в себе оптимальне співвідношення вартості, надійності і рівня функціональних можливостей. Крім того, система дозволила забезпечити “розподілений” підхід до управління освітленням готелю, який складається з надійної системи освітлення, побудованої за допомогою безлічі невеликих процесорів, фізично розподілених по всій будівлі і відповідають за управління тільки однієї зони. Тим самим досягається локальне відключення невеликих зон в разі виходу з ладу системи і забезпечується регулярне працездатність інших її ділянок.

Поява на готельному ринку української столиці п’ятизіркового готелю під управлінням “Хілтон” стало найбільш значущою подією для індустрії гостинності Києва в 2014 р Прагматичний підхід, нестандартне рішення в комплексі з високим професіоналізмом дозволили компанії Лайтек з легкістю впоратися з поставленим завданням, а також виконати її якісно і в строк.

Відгук

Наша компанія, яка є підрядником на будівництво готелю Хілтон-Київ, дякує компанії Лайтек за розробку і впровадження професійного рішення по світловому оформленню приміщень.

Поставлена ​​задача по встановленню, монтажу та введення в експлуатацію системи управління освітленням важливих суспільних зон будівлі була виконана вчасно, якісно і гідно.

Устаткування відповідає як міжнародним вимогам, так і іміджу готелю. Дякуємо співробітникам компанії Лайтек за професіоналізм і творчий підхід до реалізації проекту.

З повагою, генеральний директор
Бєлов В. А.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.