5-Зірковий Готель «Kharkiv Palace»

Опис

Багатофункціональний зал готелю (бал-рум), розрахований на людей і використовується для проведення прес-конференцій, концертів, дискотек, показу мод і інших важливих заходів, наша компанія оснастила світловими і звуковими системами на основі алюмінієвих ферм, спроектованих для вантажопідйомного комплексу складається з 10 лебідок стандарту С1 і 4-х лебідок стандарту D8, з електронним комплексом управління, від провідного виробника електропід’ємного обладнання – компанії ChainMaster (Німеччина). У систему світлового обладнання увійшли професійні прилади від виробників: Coemar (Італія),  D.T.S. (Італія), Zero 88 (Великобританія).

Професійно підібране звукове обладнання на основі знаменитого лінійного масиву DVA T4 з сабвуферамі DVA S30, італійського виробника dBTechnologies, а також процесора Xilica (Канада), мікрофонного парку – Shure (США) і мікшерного пульта – Yamaha (Японія) ідеально виконує завдання із забезпечення акустики залу . А спецефекти від SMOKE FACKTORY (Німеччина) і D.T.S. (Італія) довершують картину самого фешенебельного бального залу Харкова.

Sky-бар готелю – музичний ресторан, призначений для проведення дискотек, був ретельно вивчений нашими професіоналами, і забезпечений кращим обладнанням.

З огляду на специфіку бару, наші фахівці оснастили його сучасним комплектом світлового, звукового, а також DJ-обладнання від: dBTechnologies (Італія), Pioneer (Японія), Coemar (Італія), D.T.S. (Італія) і т.д.

Відгук

Перший в Харкові п’ятизірковий готель “Харків Палас” представляє собою сучасний 11-поверховий будинок з дзеркальним фасадом, спроектоване в стилі конструктивізму, і ідеально доповнює архітектурний ансамбль центральної площі міста. Внутрішній дизайн готелю поєднує в собі вишуканість сучасної класики з функціональністю і новітніми технічними рішеннями. завдання по
підбору технічних систем були доручені нашої компанії, яка в III кварталі 2011р виграла тендер на виробництво повного комплексу робіт з проектування, постачання, монтажу і пусконаладке професійного обладнання для Бального Залу і Sky-бару п’ятизіркового готелю.

До проектування необхідних замовником систем наша команда професіоналів приступила негайно, адже одна з умов замовлення передбачало досить стислі терміни. Поставка та інсталяція спроектованих систем, також не змусила себе довго чекати. Близько місяця бригада монтажників провела на об’єкті.

Унікальність проекту полягала в пошуку рішень по реалізації оригінальних мобільних легко трансформуються технічних систем подіумів і систем підвісу світлового, а також звукового обладнання для забезпечення їх монтажу на час проведення заходів та демонтажу – після.

З повагою директор “Харків Палас”
Соколенко О. М.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.