Академічний обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського

Опис

В духовному житті Білої Церкви важливу роль відіграє Обласний музично-драматичний театр ім. П.К. Саксаганського, який має свою славну історію, тісно пов’язану з ім’ям видатного діяча українського театру Леся Курбаса. На сьогоднішній день великий зал театру має 234 місцями для глядачів, в малому залі 50 місць для особливих камерних вистав.

Терміни виконання проекту були суворо обмежені і приурочені до 75-річчя театру. На першому етапі було проведено роботи по створенню проекту, розрахунки акустичної системи залу, створення схеми диспетчеризації будівлі театру. Після узгодження специфікації, була здійснена поставка обладнання, і технічний персонал Лайтек приступили до здійснення монтажних і пусконалагоджувальних робіт. Ретельно продумана акустична система дозволяє доносити навіть шепіт зі сцени в будь-який куточок залу. Такого досконалого звучання вдалося домогтися за допомогою обладнання бренду dBTechnologies (Італія), використовуючи пасивні акустичні системи ARENA та акустичне обладнання від компанії FBT.

При побудові акустики залу використовувалися також підсилювачі торгової марки Powersoft. Запатентовані Powersoft рішення забезпечують високу якість роботи і найкращим чином адаптовані для роботи з кращими професійними акустичними системами, розрахованими на якісне відтворення звуку при будь-якому рівні потужності.

Нова світлова система театру складається з приладів відомих брендів – D.T.S. (Італія), Coemar (Італія), Spotlight (Італія) і Zero 88 (Великобританія). Видовищність і барвистість уявлень забезпечило обладнання для створення спецефектів виробництва компанії Universal Effects.

Завдання ставилося глобально, так як оновлення вимагали практично всі технологічні комплекси театру.

Відгук

Управління культури Київської обласної державної адміністрації висловлює глибоку подяку компанії Лайтек за сприяння в розвитку і модернізації галузі культури і туризму київської області, а також за постановку освітлювального обладнання та модернізацію Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.