Банкетний будинок «Renaissance»

Опис

Банкетний Дім «Ренесанс» – один з найпопулярніших мультізальних майданчиків в Одесі, що використовується для івентів і корпоративів різного масштабу і розмаху.

Компанія Лайтек працювала з даним об’єктом кілька разів.

Більше 10 років тому був реалізований комплекс світлової системи за допомогою італійських світлових приладів виробництва D.T.S. (Італія) і Zero 88 (Великобританія). Професійне обладнання акустичної системи провідних світових виробників, таких як: McCauley Sound (США), цифрові підсилювачі потужності Powersoft (Італія), графічний еквалайзер XTA (Великобританія), акустичні системи стельового розташування і підсилювачі потужності – FBT (Італія), ідеально вписався в величний інтер’єр будівлі. Світлову і звукову системи оригінально доповнила відеопроекційна система, що складається з відеопроектора SANYO (Японія) і моторизованих екранів Draper (США).

У 2021 року надійшов час аудіо-реновації, яку також довірили нам.

До слова, це не просто фіксоване приміщення, а зал-трансформер, який може бути як одним великим холом, так і двома залами поменше. Вони поділяються мобільною, оперативно встановлюємою при необхідності стіною-перегородкою на всю висоту.

Відповідно потрібно було створити подвійну систему, яка зможе працювати в декількох режимах: спільному (основна система + затримка) і в незалежному, коли обидві системи самі по собі і озвучують свою частину приміщення. При цьому за умовами не допускалось втручання в наявну архітектуру і дизайн залу, нова система повинна була розміщуватися на місці попередньої і бути білого кольору.

Після розгляду кількох брендів і варіантів, було вирішено зупинитися на преміальній італійській акустиці dBTechnologies VIO L208 і ефективних сабвуферах VIO S118, як найбільш відповідних поставленим завданням.

Завдяки обновці значно покращилися покриття і тембральна збалансованість, з’явився великий запас по headroom, а за рахунок спрямованості лінійного масиву зменшилася кількість паразитних віддзеркалень від стелі.

Склад обладнання

Відгук

Банкетний Дім “Reneissance” – найбільший банкетний комплекс України, в якому розміщені 6 індивідуальних залів, які володіють здатністю оперативної трансформації стін. Вишуканий інтер’єр банкетного Дому “Reneissance” поєднує витонченість минулих століть і високі технології.

Перед фахівцями компанії Лайтек стояло складне завдання: в багатий інтер’єр, що імітує стиль епохи Відродження, гармонійно вписати сучасне обладнання, ефекти якого повинні підкреслити вишуканість залів.

Банкетний Дім “Reneissance” виносить подяку компанії Лайтек за високий професіоналізм, проявлений при розробці проекту та інсталяції світлового, звукового та презентаційного обладнання в залах комплексу, а також за високу якість представленої продукції.

З повагою, керівник банкетним будинком
“Reneissance”
Олександр Шляк

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.