Черкаський обласний академічний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка

Опис

Пожежа в Черкаському драмтеатрі 2015 року могла поставити хрест на театральному майбутньому Черкас і назавжди залишити без цієї перлини жителів міста. Приміщення вигоріло практично повністю. Але театр — це не просто будівля, в першу чергу, це люди, які в ньому творять і працюють, саме завдяки самовідданості та відданості мистецтву колективу театру, він відродився з попелу і отримав нову путівку в життя.

На початку 2019 роки нами були поставлені найважливіші системи управління звуком і світлом, щоб технічні служби театру могли освоювати їх заздалегідь, поки триває ремонт приміщення. Це best of the best світового ринку шоутехнікі: звукова консоль AVID S6L-24C і світлова MALighting grandMA3. Нашими інженерами було проведено докладний навчання персоналу роботі з даними приладами.

Одним з найважливіших компонентів забезпечення емоційного сприйняття вистав і комфорту глядачів в театрі, є звукова система. Причому кожен слухач в залі, незалежно від вартості куплених квитків, заслуговує на кращий звук. Саме на це націлена непорушна концепція: Democracy for listeners (демократія для слухачів) — одного з топових виробників професійних аудіосистем — d&b audiotechnik, продукцію якого в Україні представляє «Лайтек»

Були створені кілька проектів під різні серії акустики, але завдяки виходу d&b audiotechik A-Series в кінці 2019 року, вдалося максимально оптимізувати звукову систему, яка вклалася в бюджет і відмінно підходила по звуковим характеристикам. Останній проект був прорахований влітку 2020 року, на ньому і зупинилися. А в грудні комплект вже був змонтований, відбудований і звучав.

Моніторне обладнання і простріли: добре зарекомендувала себе активна акустика з Італії — dBTechnologies. ІВ як мікрофонні радіосистем використовуються цифрові Shure ULX-D і парочка аналогових BLX.

Світла приділено не менше уваги. Найкраще в світі спеціалізоване театральне обладнання: ETC (США), DTS Lighting, Spotlight (Італія), а також Pro Lux (Китай) підібране нашими інженерами, управляється самим райдерним на планеті світловим пультом MA Lighting grandMA3, як силових і діммерних шаф, використовується надійне британське обладнання Zero 88.

Також використовувалися спецефекти Smoke Factory. Комутація виконана кабельної продукцією Tasker (Італія).

В результаті — театр претендує на звання одного з найбільш професійно і якісно оснащених в нашій країні і ближньому зарубіжжі. Проект, в який ми вклали душу і знання, де практично все зроблено так, як повинно бути і як хотілося. Ще один об’єкт, який завдяки «Лайтек» став еталоном оснащення і технічної досконалості, а також зразком для наслідування іншим подібним об’єктам.

Склад обладнання

Відгук

Адміністрація Черкаського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка висловлює подяку колективу компанії Лайтек за створення і виконання проектно-кошторисної документації та подальшу поставку і монтаж обладнання таких систем: механообладнання сцени, система постановочного освітлення та електрозвукафікації, система трансляції спектаклю, технологічне телебачення, пульт помічника режисера.

Театр отримав найсучасніше обладнання від світових брендів, завдяки чому наші постановки вийдуть на новий рівень.

Окремо варто відзначити високу кваліфікацію та оперативність спеціалістів, адже роботи проводились в обмежений час.

Висловлюємо свою вдячність за співпрацю та сподіваємося на зміцнення партнерських відносин.

З повагою, 

директор-художнік керівник

П.П. Ластівка

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.