Палац мистецтв “Український дім”

Опис

Палац мистецтв «Український дім» яскравим акордом розпочинає головну магістраль столиці України – вулицю Хрещатик.

Приміщення включає концертний зал (782 кв. М.), Медіа-центр (80 м.), Три виставкових центру, «Кобзарська світлицю», арт-галерею та інші зали, які використовуються для проведення концертів, літературно-художніх зустрічей, з’їздів, конференцій, презентацій, художніх виставок, вернісажів, спеціалізованих і міжнародних виставок.

Компанія Лайтек, як один з кращих фахівців у своїй галузі, була запрошена для проведення повного комплексу проектування, установки і введення в експлуатацію сценічної механіки концертного залу, світлового і звукового обладнання.

Регламент на проведення повного комплексу робіт обмежувався строком один місяць. Розроблене проектною командою технічне рішення повністю відповідало ряду заявлених замовником обов’язкових вимог. Висока кваліфікація, навчання на базі компаній-виробників і використання самих передових технологій дозволили нам якісно виконати роботу за проектом і монтажу двох антрактно-розсувних завіс. Грамотно підібраний комплект від провідних виробників сценічного обладнання, таких як: Coemar (Італія), ETC (США), D.T.S. (Італія), De Sisti (Італія), Yamaha (Японія), Shure (США), dBTechnologies (Італія), EuroTruss (Нідерланди) і т.д. дав можливість Палацу Мистецтв повністю відповідати всім стандартам європейського рівня.

Замовник по достоїнству оцінив накопичений досвід фахівців нашої компанії і комплексний підхід у вирішенні проблеми, зазначивши неперевершена якість виробленої модернізації.

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.