Готельний Комплекс “GAGARIN PLAZA”

Опис

На даному об’єкті фахівці компанії Лайтек справили інсталяцію звукового обладнання для конференц-залів. В ході робіт три конференц-залу комплексу були оснащені акустичними системами dBTechnologies, крім того була здійснена комплексна поставка профільного обладнання для конференцій, як то відеопроектори та екрани.

Для ресторану було знайдено оптимальне рішення по акустиці, що враховує особливості закладу, з тихим, але якісним звучанням.

В останні роки потреба в готельних комплексах і сучасних конференц-залах щорічно зростає. Компанія Лайтек пропонує сучасні і якісні рішення для систем конференц-зв’язку і синхронного перекладу.

Більшу частину проекту зайняло оснащення п’яти конференц-залів (в тому числі і гранд-хол) в ТРЦ комплексу. Завдання було забезпечити приміщення обладнанням для проведення конференцій будь-якого рівня складності. Компанія Лайтек в рамках даного завдання здійснила поставку і монтаж обладнання фонового звукооповещенія, проекторів та екранів, а також комутацію і поставку спеціалізованих мікрофонів.

Склад обладнання

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.