Італійський ресторан і караоке-клуб “CASA NOVA”

Опис

Головне завдання – створення кращого караоке-клубу міста, була виконана професіоналами компанії в вкрай стислі терміни. Інсталяція звукового і мультимедійного обладнання зайняла близько трьох тижнів. Для живого виступу були встановлені акустичні системи FBT серії Verve з керуючим процесором найвищого класу виробництва XTA, і відповідної динамічної обробкою. Італійська акустика FBT серії PSR забезпечила систему караоке високою якістю звуку, а також потужної вокальної обробкою, створюючи ефект професійного сценічного співу. Все це було акуратно розбавлене світловими статичними і динамічними ефектами, які завершили образ одного з кращих караоке клубів в Одесі.

Поставлене ​​замовником завдання – отримати кращий караоке клуб і висококласний звуковий комплекс – була виконана компанією Лайтек бездоганно!

Відгук

У самому серці Одеси, на Дерибасівській вулиці, розташувався ресторан італійської кухні – CASA NOVA, який приймає у себе в гостях зірок світового шоу-бізнесу. Ресторан “CASA NOVA” був відкритий в 2006 році. Заклад розрахований на 150 гостей. Караоке-клуб – душа і настрій ресторану, потребував професійному мультимедійному і звуковому устаткуванні, і керівництво ресторану звернулося за допомогою до фахівців компанії Лайтек.

Ресторан італійської кухні “CASA NOVA” висловлює подяку компанії ТОВ “Лайтек України” за багаторічну плідну співпрацю, а також за чітку і злагоджену роботу по обслуговуванню світлового і звукового обладнання підприємства. Бажаємо Вам успіху і процвітання!

Директор ресторану
Тараненко М.А.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.