Київський академічний драматичний театр на Подолі

Опис

Київський академічний театр на Подолі має унікальне архітектурно-планувальне рішення, яке було визначено малою площею земельної ділянки, відведеної під забудову.

Сцена театру вперше в Україні була обладнана гнучкою системою верхньої механізації, яка поєднує в собі традиційні та новаторські рішення. Гнучка інтеграція системи верхнього освітлення з верхнім механічними пристроями сцени дозволила створити художнє сенситивне освітлення – розвинену систему фронтального, бокового і косо-фронтального освітлення. 

Система озвучування залу влаштована за схемою LCR з додатковими групами бічних і задніх акустичних систем для просторових звукових ефектів. Вона укомплектована акустичними системами і підсилювачами d&b audiotechnik

Забезпечено широкий арсенал засобів трансформації ігрового простору і створення ефектів на сцені театру. Технічний арсенал містить: розбірний накладний поворотний круг діаметром 6 м марки The Revolving Stage на електричному приводі, комплект розбірного піднімного планшета 7,5 х 5,5 м кв., електричні ланцюгові лебідки Chain Master, механізовані люки, установку ефекту дощу із замкнутим циклом циркуляції води.

Парк обладнання електроакустики містить комплект мікрофонної техніки, дротяних і бездротових моніторних систем, мобільного комплекту звукопідсилення, аксесуари для встановлення обладнання, його зберігання та транспортування, кабельне господарство для пристроїв силових і сигнальних мереж.

Без сумніву, проєкт театру на Подолі, надовго визначив нові високі естетичні та технологічні стандарти, які раніше не прийняті в галузі театрального будівництва в Україні.

Відгук

Київський академічний драматичний театр на Подолі висловлює подяку компанії Лайтек за виконання проєктних та будівельно-монтажних робіт, технічне оснащення театру, що проводилися під час реконструкції у 2016 – 2017 роках.

Завдяки професіоналізму та виключній відданості ділу колективу компанії Лайтек, театр отримав найсучаснішій демонстраційний комплекс, аналогів якому не було в Україні. Застосовані у проєкті технології з виробництва й випуску вистав, що реалізовані в нашому театрі, визначили новий Найвищий рівень для подібних систем театрально-видовищних закладів України.

Віримо в продовження щирого партнерства з вашою компанією, що дозволить досягнути нових успіхів у царині театральних мистецтв й технологій.

Художній керівник Київського академічного драматичного театру на Подолі

Малахов В.Ю.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.