Київський національний академічний театр оперети

Опис

В даний час Київський театр оперети позиціонує себе як театр широкого профілю. На сцені театру з успіхом йде класична оперета, сучасні й класичні мюзикли, широко представлені різноманітні концертні програми (шоу-програми, концерти симфонічного оркестру, оперні та балетні концерти), сміливо втілюються різноманітні творчі експерименти. На сьогоднішній день керівництво театру виводить київську оперету на якісно новий професійний і іміджевий рівень. Оновлення вимагало і технічне оснащення театру.

Пріоритетним завданням перед нашим колективом стояла необхідність, оновлюючи світлове обладнання, дозволити підняти театральні постановки на новий, європейський рівень.

Технічний колектив компанії Лайтек на початковому етапі склав повну специфікацію обладнання за технічним завданням. Потім була розроблена схема розміщення приладів, розроблена система прокладки трас кабелів. Проект освітлення Національного академічного театру оперети базувався на повноповоротних прожекторах від Coemar (Італія), зокрема на приладі – Coemar ProWash 250 LX, який є одним з найпопулярніших в світі.

Світлові прилади бренду D.T.S. (Італія) ірешалі завдання світловий заливки сцени, забезпечували стежить промінь і створили динамічну світлову картинку.

У максимально короткі терміни наші фахівці зробили інсталяцію та пусконаладку обраного комплекту постановочного освітлення. В результаті було отримано універсальне рішення, що підходить як для класичних, так і для сучасних театральних постановок. Вироблена реставрація інтер’єру театру дозволила повернути оформлення в стилі бароко, а нове обладнання дозволило зробити більш яскравими талановиті постановки.

Склад обладнання

Відгук

Київський національний академічний театр оперети висловлює подяку колективу компанії «Лайтек України» за якісну роботу по постановці і установці світлового і звукового обладнання для постановок театру.

Художній керівник,
Б.Д. Струтинський

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.