Кіровоградська обласна філармонія

Опис

Кіровоградська обласна філармонія по праву називається «Храмом Мистецтва» і вже більше 70 років радує своїх глядачів новими концертами і постановками. Зовнішній вигляд цієї історичної будівлі досі бездоганний: і фасад, і внутрішні «покої» його виблискують зразковим порядком і неймовірною красою.

Однак цього не можна було сказати про технічне оснащення філармонії, яке за довгі роки роботи встигло застаріти і зноситися. Саме тому було вирішено провести модернізацію сценічного обладнання і тим самим збільшити його технічні можливості. Завдання ускладнювалось невеликим бюджетом і високими вимогами до устаткування.

Для модернізації світлового обладнання було вирішено замінити лампові прожектори на світлодіодні прилади, що дозволило надалі значно заощадити на електроенергії і витратних матеріалах, а на зекономлені кошти здійснити закупівлю якісного італійського обладнання DTSSpotlightCoemar.

Крім заміни світлового обладнання наші фахівці зробили проектування та встановлення системи управління сценічним світлом контролери та диммери zero 88, що спростило роботу світлотехніка, а також протягом трьох днів надали можливість навчання всьому технічному персоналу філармонії.

Вироблена модернізація вдихнула нове життя в Кіровоградську філармонію, тепер на її сцені проводяться тільки найсучасніші і найбільш рейтингові постановки!

Відгук

Управління Кіровоградської обласної філармонії висловлює слова щирої вдячності вашим співробітникам за оперативність у вирішенні питань і добропорядність в оптошеніях.
Устаткування було поставленно навіть раніше запланованих графіків, монтажна бригада з належною відповідальністю поставилася до поставленого завдання, змонтувала обладнання відповідно до технічної документації і в належні терміни.

Консультант компанії досконально провів навчання технічного персоналу. Встановлене світлове обладнання радикально змінило художнє оформлення сцени. Інший Ораском придбали артестіческіе костюми, декорації елементи оформлення сцени.

З повагою, директор філармонії, заслужений працівник культури України.
М. Кравченко

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.