Концерт-хол Міжнародної академічної школи “Одеса”

Опис

Концерт-хол Міжнародної академічної школи “Одеса” (МАШО) – абсолютно новий майданчик для творчих заходів в одеській Аркадії.

Школа декларує, що буде докладено максимум зусиль для розвитку талантів кожної дитини. Для цього використовуються найсучасніші технології, цікаві методики, досвідчені вчителі, комфортабельні умови навчання та забезпечена максимальна безпека. Концертний зал — важлива складова даної концепції, що дозволяє розвинути творчі таланти дітей та дати їм можливість якісної самопрезентації та проведення заходів державного рівня та масштабу.

Цей об’єкт був побудований фактично «з нуля», тому в ньому були використані найсучасніше обладнання та технології. Зал акустично був спроектований Acoustic Group Ukraine, а технічні розрахунки, інсталяцію та налаштування здійснювали інженери компанії “Лайтек”, яка також стала постачальником кращих технічних рішень.

Досить велика зала з балконом, вимагала якісної та продуктивної системи з гарним покриттям, щоб задовольнити будь-які жанрові запити не лише для дитячої творчості, а й дорослих концертів із зірковими артистами, які також не виключені. Преміальна серія активної акустики VIO від dBTechnologies добре підійшла за своїми параметрами, при цьому вкладаючись у розумний бюджет.

Портальні масиви були прораховані на середньоформатних двосмугових топах VIO L210. Сабвуфери VIO S218 розмістили в ніші по центру сцени, як центральний канал використана акустика IG3T, що доповнює основну систему і покращує покриття фронтальної зони партера. Для покращення розбірливості під балконами застосували DVX D8 HP.

Сценічний моніторинг спирається на коаксіальні монітори FMX 15. Також ми поставили радіосистеми  Shure QLXD та BLX серій, що якісно та надійно покриває всі базові потреби залу, плюс парк шнурових мікрофонів Shure.

Високоякісне світло від Pro Lux повністю відповідло поставленим завданням, тому більшість приладів саме цієї марки. У комплект увійшли як яскраві HOTBEAM 280, так і заливні голови K10 плюс популярні Matrix Bar 6. Враховуючи специфіку залу та необхідність театральних постановок, не можна було обійтися без білих прожекторів із лінзами Френеля, а також RGBW та заливних прожекторів. Димові ефекти забезпечив Tour Hazer. Світловий комплект керується пультом MA Lighting International MA3 commang wing. Як лебідки, задіяні M-HOIST 1000.

Об’єкт було успішно запущено в експлуатацію у грудні 2021 року. Першим заходом стало святкування 24-річчя Одеської Юридичної Академії, яке включало конкурс краси за участю студенток ВНЗ. Тоді були зроблені фотографії, що супроводжують цю статтю.

Склад обладнання

Відгук

Колектив Міжнародної академічної школи Одеса висловлює подяку компанії Лайтек за виконання проектних, будівельно-монтажних робіт та якісного технічного оснащення концертного залу навчального закладу.

Головна місія і завдання нашої школи — привити дитині любов до процесу навчання, до пізнання. Для цього необхідно забезпечити всі необхідні умови для всебічного розвитку маленької особистості, зокрема креативних якостей.

Концертна зала з сучасним якісним обладнанням дозволить відкрити найрізноманітніші таланти наших вихованців.

Дякуємо колективу компанії Лайтек за надання сучасних професійних рішень, відданість справі та злагодженість роботи.

Сподіваємось на подальшу співпрацю!

З повагою,

Директор Н.Л.Вернидуб

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.