Концерт Холл “CARIBBEAN CLUB”

Опис

Проект в Caribbean Club цікавий з кількох причин. По-перше тому, що його ініціаторами і ідеологом став відомий професійний звукорежисер. Відповідно технічні вимоги були на найвищому рівні поставлені професіоналом і контролювалися на всіх етапах реалізації. По-друге, в клубі вже був встановлений звук відомої марки з хорошою репутацією, а нам потрібно було підняти планку набагато вище, до самого топа. Що ми і зробили з успіхом, завдяки продукції d&b audiotechnik.

Чому вибір припав саме на d & b?

Тут зіграло декілька чинників. Перший і напевно найважливіший – бездоганна репутація компанії, як провідного світового виробника та райдерность продукції компанії. Друге це наявність серійних компактних кардіоїдних сабвуферів, в яких спрямованість реалізована пасивно, виключно за рахунок конструкції. Під сценою не так багато місця і складати кардиоиду з декількох сабов – фізично нереально. А кардіоїда була потрібна обов’язково, музиканти часто скаржилися на гудіння низьких частот на сцені. Зараз питання вирішене кардинально.

Ще одна перевага d & b – наявність 10-дюймових, причому трьохполосних топів V-серії у виробничій програмі. Так як живі концерти в клубі регулярно, 10 “динаміки мають певну перевагу перед 8”, а найближчий конкурент запропонувати такої системи не може, у нього її просто немає.

Для більш якісного та широкого покриття ближньої зони, нижні топи взяли моделі Vi12 з розкриттям 120 °, верхні Vi8, відповідно 80 °, але велика далекобійність, щоб покрити балкони по всій довжині. Як фронтфілов застосовуються малюки Ti10P.

Склад обладнання

Відгук

Керівництво Caribbean – Concert Hall & Night Club висловлює подяку колективу компанії Лайтек за високий професіоналізм при розробці проекту та інсталяції звукового обладнання d & b audiotechnik V-series.

Всі роботи по встановленню та налагодженню звукової системи були виконані на високому технічному рівні, якісно і у встановлені терміни.

Фахівці по звуку, артисти, музиканти і гості клубу відзначили помітно покращився в результаті модернізації звучання і акустичний комфорт в залі.

За час співпраці компанія Лайтек зарекомендувала себе, як команда професіоналів високого рівня, оперативно вирішує будь-які завдання.

Виходячи з нашого досвіду, можемо зробити висновок: використовую комплексний підхід до вирішення завдань фахівці компанії Лайтек здатні якісно і оперативно реалізувати проекти будь-якої складності.

З огляду на вищевикладене, ми рекомендуємо компанію Лайтек, як надійного партнера, з яким можна встановлювати тривалий і ефективну співпрацю.

Директор Таранов А.А.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.