Конференц-кімната DunaPack

Опис

Конференц-кімнати оснащені сучасним обладнанням Shure починають з’являтися на українських підприємствах. За часів, коли онлайн-відеозв’язок став пріоритетним, а іноді і єдиним способом бізнес-спілкування, не можна економити на якості, адже кожне сказане слово має вагу.

Компанія Лайтек, будучи дистриб’ютором провідних брендів в цій галузі, продовжує реалізовувати проекти і з одним з них ми хочемо вас познайомити трохи ближче.

Конференц-зал одного з провідних у своїй галузі підприємств потребував систему, яка б якісно передавала мову, в тому числі і декількох людей, що одночасно говорять, яка б не відволікала і не впадала в очі, а також давала свободу рухів за столом, відстежуючи положення кожного учасника. Ми запропонували використовувати найтехнологічніше AV-рішення для онлайн спілкування і відеозв’язку – екосистему #Shure Microflex® Advance ™, що складається з:

• Shure MXA910 – стельовий мікрофонний масив
• Shure IntelliMix P300 – аудіо-процесор
• Shure MXN5W-C х 2 – Dante-гучномовці
• MXA Network Mute Button – мережева кнопка (Mute)

Ви знайдете більшість компонентів на фото, але для цього доведеться вдивлятися, система малопомітна на ілюстраціях і зовсім не видно спілкується за столом і тим більше по інший бік екрану. Чи не заважає і не відволікає від роботи, якісно виконуючи свої функції. Зацікавило? Звертайтеся!

Склад обладнання

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.