Криворізький міський театр драми та музичної комедії ім. Т.Г. Шевченко

Опис

У світлі тенденцій розвитку культурного життя України хочеться порадіти за мешканців Кривого Рогу: протягом 2016 років зо два об’єкта були реконструйовані силами місцевої влади, і третій в планах на 2017 рік. Лайтек займався реконструкцією малої сцени міського театру драми та музичної комедії імені Т. Г. Шевченка, яка проводилася під пильною увагою міського голови Вілкула Ю. Г. Всі роботи потрібно завершити до початку театрального сезону.

Проект модернізації почали зі сцени малого залу. Він був повністю добудований в рамках реконструкції театру, проте проблема монтажу полягала в тому, що в проекті не було колосників. Весь кріплення здійснювався безпосередньо до несучих конструкцій стелі будівлі. В рамках проекту автоматизації механізмів встановили 4 вальні лебідки, які утримують софітні ферми (трілайти) по одній на ферму. Вантажопідйомність кожної лебідки 500 кг. З огляду на специфіку монтажу, під кожну вального лебідку ми розробили і змонтували спеціальну несучу конструкцію.

Також проект модернізації включав АРЗ, здатний розсовувати до 300 кг ваги і поплановий завісу. Поплановий завісу змонтований на електричних лебідках, що дає не тільки можливість розсовувати і зрушувати завісу, а й одночасно піднімати і розсовувати.

Великий зал був модернізований поки лише частково, в рамках модернізації Лайтек відповідав за систему постановочного світла: театральні, повноповороті і світлодіодні прожектори різних характеристик. Варто відзначити, що не дивлячись на стислі терміни, роботи були виконані відповідно до запланованого графіка без втрати якості.

Склад обладнання

Відгук

Завдяки професіоналізму фахівців компанії Лайтек наш театр продовжує утримувати позиції самого масштабного культурного центру міста Кривий Ріг. Радувати глядачів не тільки авторськими постановками, але й якісним шоу.

Після модернізації освітлювальних приладів, спектаклі театру стали яскравіше і яскравіше, автоматизація механіки сцени значно полегшила роботу нашого технічного персоналу.

Сподіваємося продовжити щільне співробітництво з Лайтек і надалі.

З повагою, директор-художній керівник театру
Назар Чирка

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.