Кропивницький академічний український музично-драматичний театр

Опис

Кропивницький академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.Л. Кропивницького є унікальним творінням Кіровограда, де жителі насолоджуються культурною діяльністю професійних акторів. Знаменну дату, 130 років з дня заснування, на батьківщині українського театрального мистецтва зустріли відбудованим заново будівлею театру.

Компанія Лайтек взяла на себе розробку, виготовлення та встановлення всіх сценічних механізмів театру, світлових і акустичних систем, управління якими проектувалося з розрахунком на високі стандарти якості. Багато рішень і технології, застосовані на даному об’єкті, були використані вперше, а деякі, зважаючи на специфіку об’єкта, розроблялися індивідуально. Даний проект – еталон складності. Термін, відведений на повну реконструкцію, становив 10 місяців.

Першою стадією робіт було проведення трубно-кабельної розводки, за допомогою якої і відбувається живлення і керування всіх систем передбачених проектом. Центральною ланкою в проекті є Пульт Помічника Режисера (ППР), що дозволяє управляти всією механікою сцени з однієї точки. Наступним етапом робіт після трубно-кабельної розводки, був монтаж верхньої механіки, яка включила в себе 42 вальних лебідки, вали, барабани, редуктори, двигуни, троси, штанги, ферми, 8 шаф управління вальним лебідками і люки димовидалення. Паралельно велися роботи і по нижній механіці. Була проведена повна заміна ковзанок кола на нові. Також була проведена модернізація двигуна, що дозволило не тільки керувати швидкістю кола, а й регулювати його гальмування.

Розробники компанії приділили увагу і одному з найважливіших елементів театру – парадного завісі. Процес його роботи повністю контролюється системою антрактно-розсувного завіси (АРЗ). Також були додатково спроектовані і змонтовані наступні системи: технологічна частина сцени, електроосвітлення сцени і залу, акустична система, зв’язок кіно-технологій, телебачення сцени тощо.

Склад обладнання

Відгук

Кропивницький академічний український музично-драматичний театр дякує компанії Лайтек за оновлення технічної бази театру.

Окрему подяку висловлюємо за впровадження нових технологій в застарілі сценічні системи театру, а також за модернізацію світлових і акустичних систем.

Завдяки професіоналізму та оперативності співробітників вашої компанії театру отримав друге життя і високий рівень визнання від українського глядача.

Бажаємо вам процвітання і всіх благ!

З повагою і вдячністю, Директор
Єфімов Володимир Володимирович

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.