Київська дитяча школа мистецтв № 2 ім. Михайла Вериківського

Опис

Київська дитяча школа мистецтв № 2 ім. Михайла Вериківського – сучасний навчальний заклад високого рівня. Школа пройшла довгий етап реставрації будівлі, будівництва нового концертного залу і вже відкрила свої двері для найталановитіших дітей країни.

Компанія Лайтек взяла безпосередню участь в розробці проекту технічного забезпечення, а також стала постачальником звукового і світлового обладнання, склад якого дозволяє стверджувати, що це одна з найкращих в плані технічного оснащення музичних шкіл, не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі, а також на території СНД. Судіть самі: акустичні системи d&b audiotechnik, цифрові радіосистеми Shure, світове обладнання DTS, ETC, Zero 88 и т.д.

Звукове обладнання заведено в одну мережу, що дозволяє як по дроту з комп’ютера, так і ноутбука по Wi-Fi – управляти системами посилення d&b в R1, здійснювати РЧ-менеджмент 16-ти радіосистем через Shure WWB і віддалено керувати консоллю QL5 з iPad.

Після завершення монтажу технічний персонал школи пройшов навчання у наших інженерів і отримав необхідні знання та вміння для якісного проведення заходів.

Склад обладнання

Відгук

Шановні колеги! 

Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. Михайла Вериківського висловлює подяку колективу компанії Лайтек за якісну роботу в проектуванні, поставці та налаштуванні світлового і звукового обладнання, що буде сприяти розвитку і більш якісному навчанню учнів школи.

З повагою, 

Ростовцева Л.О.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.