Льодовий Каток “УМКА”

Опис

У новому сезоні адміністрація катка приготувала своїм гостям приємний сюрприз – яскравий і динамічний світ, наданий компанією Лайтек. Спочатку каток висвітлювався ламповими заливальним трибарвними прожекторами, світловий потік яких був украй малий, лампи дорогими, а ресурс в умовах такої експлуатації мінімальний. Тому адміністрацією було прийнято рішення модернізувати світлову систему закладу таким чином, щоб здешевити експлуатацію і отримати в результаті сучасне динамічне освітлення.

Фахівцям компанії Лайтек необхідно було знайти компроміс між обмеженим бюджетом і особливими вимогами до якості світлових приладів, а також здешевлення витрат по їх експлуатації. Нові прожектори крім цього повинні були забезпечувати рівномірну повнокольоровий заливку всього катка, виключаючи нагрів купола будівлі. При цьому стислі терміни не дозволяли модернізувати купол для повної оснащення його потрібною кількістю приладів.

Завдяки професіоналізму інженерів нашої компанії компроміс був досягнутий. Виконання завдання почалося з підбору необхідного обладнання – світлові прилади виробництва FREE COLOR повністю задовольняли вимогам поставленого завдання.
FREE COLOR P1810 – прожектори на надпотужних світлодіодах в вкрай малій кількості (12 приладів) за рахунок свого функціоналу і вміло розрахованої спрямованості, забезпечили рівномірну заливку всього льодового поля.
FREE COLOR К60 – повноповороті прожектора SPOT на світлодіоді, потужністю 60 Вт дозволили перетворити льодовий каток яскравими фарбами і забезпечити необхідні динамічні ефекти.

Після узгодження технічного райдера були проведені проектування світлової системи і її монтаж. По закінченню всього декількох тижнів з моменту перших переговорів об’єкт був зданий замовнику і повністю відповідав поставленому завданню.
На церемонії відкриття льодового клубу-катка виступили чемпіон світу з фігурного катання та олімпійські призери. Після цього каток змогли випробувати всі бажаючі, проте завдяки яскравим динамічним світловим картинкам, на льоду все без винятку відчували себе справжніми фігуристами-професіоналами!

Відгук

3 жовтня 2014 року в Одесі відкрив свій новий сезон Льодовий Каток «УМКА».

З моменту відкриття каток став улюбленим місцем відпочинку людей різного віку, соціального стану, способу життя і сфери діяльності.
Вимоги до проекту виставлялися серйозні: каток повинен був стати місцем для катання всіх охочих одеситів, задати рівень для подальших проектів і стати «візитною карткою» Одеси.

Завдяки яскравим динамічним світловим картинкам, на льоду все без винятку відчували себе справжніми фігуристами-професіоналами!

Адміністрація Льодового Ковзанки «Умка» висловлює подяку компанії Лайтек за професійний підбір, оперативну поставку і якісну установку і пусконаладку світлового обладнання.

Окрему подяку висловлюємо за художній підхід у створенні програм світлового шоу. Чи не можемо не відзначити також професійний підхід до інсталяції обладнання – постійний конструктивний діалог з побажанням з клієнтом, пунктуальність в термінах робіт і уважність до безпеки при їх проведенні.

Розраховуємо і надалі на таку якість співпраці в обслуговуванні і при наступних спільних проектах.

Керуючий Ковзанки «Умка»
Світлана алоин

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.