Локація для заходів PMHUB

Опис

PMHUB можна по праву вважати королем івентів в бізнес-сегменті. За півтора року роботи тут пройшли міжнародні конференції PMGO!, Civic Tech Summit, музична конференція лейбла ENKO реп-виконавиці Alyona Alyona і багато інших. Для проведення такого роду івентів хаб пропонує просторий зал з театральною посадкою 500 гостей з панорамним екраном, піт-стоп-зону для кава-брейків і гримерки для спікерів. Разом з терасою і дахом може вмістити до 1 000 осіб.

PMHUB – це івент-простір для заходів бізнесу, IT, Gaming & Entertainment галузей. Там можна проводити конференції, хакатони, бізнес-сніданки, панельні дискусії, вебінари і стендап. PMHUB розташований в Києві за адресою Іоанна Павла II, 5 (вул. Патріса Лумумби, 5). Це простір з основним залом на 850 м2, великою терасою і відкритим дахом площею 400 м2 з видом на Печерськ.

Поява в центрі Києва такого модного і якісно технічно оснащеного простору для івентів стало можливим, в тому числі завдяки обладнанню та проекту від Лайтек. Для озвучування ми використовували акустику dBTechnologies серії VIO и Ingenia (основний зал), AMC Baltic для систем Public Adress, радіосистеми Shure для надійної передачі голосу. Світлове обладнання від #ProLux, ключаючи прожектори Френеля і динамічний світ, пари #FreeColor.

Склад обладнання

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.