Лижна траса курорту Bukovel, Нічний клуб «БУКА»

Опис

На висоті 900 метрів над рівнем моря, у світі, де забуваєш про все погане, розкинувся найбільший та найсучасніший гірськолижний курорт в Україні – Буковель. Туристичний комплекс Буковель – це гірськолижний бренд, який вважається одним із найкращих у Східній Європі.

Розважальний центр “Бука” — один із найпопулярніших клубів Карпатського регіону та улюблене місце багатьох туристів Буковеля. РЦ «Бука» — це 3000 кв.м. найсучаснішого звуку та світла.

При реалізації проекту перед фахівцями компанії Лайтек стояло амбітне завдання – всі роботи необхідно було виконати у тижневий термін. На першому етапі було здійснено постачання та монтаж світлового, звукового обладнання, обладнання для спецефектів. Потім була проведена інсталяція та пусконалагоджувальні роботи. Технічне рішення з озвучування виконали із застосуванням акустичних систем високого класу американського бренду McCauley, цифрових підсилювачів Powersoft та портального процесора Xilica.

Для проведення яскравих шоу, створення атмосфери феєричного свята, нашими спеціалістами були встановлені генератори спецефектів – машини для виробництва снігу, мильних бульбашок, викиду конфетті та шовкового полум’я, сучасна машина викиду холодного димуCO2 від Universal Effects (Франція) та MagicFX (Нідерланди).

Чітко скоординована робота професіоналів компанії Лайтек забезпечила виконання поставленої задачі з повним дотриманням технічного завдання та заявлених термінів.

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.