Мережа Дельфінаріїв «НЕМО»

Опис

Комплект обладнання був підібраний із продуктів відомих європейських брендів. Це активні акустичні системи Jolly 12BA та Jolly 8 RA від компанії FBT. Цифрові процесори Xilica (Канада), дозволили тонко та грамотно відбудувати акустичний комплекс, виставити частотні діапазони, забезпечуючи максимально комфортні умови відвідувачам та артистам дельфінарію. Для світлового оформлення уявлень спеціалістами компанії Лайтек був запропонований прилад XM 1200 SPOT від компанії D.T.S. Це новий динамічний світловий прилад з газорозрядною лампою 1200 Вт (MSR 1200/SA), який часто використовується на концертах, шоу, турах, а також у клубах, театрах, TV студіях, інсталяціях, а також скрізь, де потрібен високий світловий потік та повний набір функцій.

Також були встановлені прилади FreeColorповноповоротні світлодіодні прожектори Sl-039D та Sl-018D.

Ряд модернізацій було виконано з метою максимальної адаптації параметрів усіх акустичних систем до властивостей приміщення та створення унікального вивіреного звукового поля.

Будь-яке приміщення, що має купольний дах, є складним об’єктом для озвучування. Досвід фахівців дуже важливий для прийняття правильного рішення. В даному випадку мала бути цікава і одночасно копітка робота. Як відомо, у традиційному варіанті інсталяції поставлене завдання вирішується збалансованим підбором готових високоякісних компонентів системи. В даному випадку застосування стандартного підходу стало недостатнім через високі вимоги замовника до якості звуку і акустичних особливостей приміщення. Високий професіоналізм нашої команди дозволив за короткий термін спроектувати оптимальну акустичну систему і негайно перейти до інсталяції.

Послідовність проведення інсталяції відзначилася абсолютно індивідуальним підходом до кожного компоненту.

Відгук

У 2005 році відбулося урочисте відкриття всесезонного Одеського Міського дельфінарію. Відкриття Одеського дельфінарію “Немо” стало подією не лише в рамках Південної столиці, а й України загалом.

На сьогоднішній день мережа дельфінаріїв «Немо» входить до п’ятірки найкращих дельфінаріїв Європи. Дельфінарії «Немо» — це сучасні проектні рішення, ефектні програми і, звичайно ж, технічне оснащення, що відповідає найвищим стандартам. Інсталяція акустичних систем одеського та харківського дельфінарію була професійно реалізована силами компанії Лайтек.

Від імені керівництва ТОВ “НЕРУМ” висловлюємо щиру подяку компанії “Лайтек Україна” за сумлінно виконану роботу з модернізації мережі дельфінаріїв “НЕМО” сучасним звуковим та світловим обладнанням. Встановлений комплекс обладнання дозволяє демонструвати глядачам висококласні шоу із застосуванням неймовірних світлових та звукових ефектів!

Керуючий ТОВ “НЕРУМ”
Сергій Келюшок

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.