Мережа фітнес-клубів “Вища Ліга”

Опис

Запорукою успіху в цьому є індивідуальний підхід у кожному випадку і, звичайно ж, компетентність та досвід розробників та інсталяторів системи. Професійна команда компанії Лайтек протягом місяця розробила проект із технічного завдання замовника. Акустична система базувалася на італійському устаткуванні від компанії FBTстельові двосмугові коаксіальні гучномовці CS-106T, що вбудовуються.

Інсталяція та пусконалагоджувальні роботи зайняли лише два тижні. За півтора місяці наші фахівці провели весь спектр робіт з модернізації акустичної системи тренажерних залів та басейнів. Крім того, деякі зали групових занять та танцювального фітнесу обладналися якісними світловими приладами заливного світла, сприяючи створенню чудового танцювального настрою у відвідувачів.

Сучасні технології та обладнання дозволяють створювати системи будь-якої складності та забезпечити акустику високого класу у найрізноманітніших приміщеннях.

Відгук

Мережа популярних фітнес-центрів “Вища ліга”, що складається з трьох спортивних комплексів: “Шторм”, “Форма” та “Загублений світ”, фахівці компанії Лайтек оснастили кращими акустичними системами італійського виробництва.

Фітнес клуб “Шторм” оголошує подяку компанії Лайтек за допомогу у придбанні якісного музичного обладнання. Бажаємо вам подальшого процвітання та розвитку вашого бізнесу.

Директор Віляєв С.В.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.