Музей Центру Культури Вина “ШАБО”

Опис

Спеціалісти нашої компанії безпосередньо на об’єкті обговорили із замовником усі вимоги, побажання та терміни виконання проекту. Інженерний відділ підготував відповідну пропозицію, яка враховувала найменші нюанси, заявлені у технічному завданні. Провідний менеджер проекту здійснив підбір обладнання, яке дозволило реалізувати поставлене завдання.

Сучасна звукова система була розроблена з використанням обладнання dBTechnologies. Унікальну світлову систему залів центру культури було спроектовано з використанням обладнання світового виробника – D.T.S.

Інсталяція світлової та звукової системи на другому етапі робіт у всіх залах центру культури була зроблена нашими професіоналами за досить короткий термін – протягом двох тижнів. Висвітлення мультимедійного фонтану Діоніса, розміщеного на території центру для ілюстрації процесу виготовлення вина, за рахунок підводних повноповоротних прожекторів, синхронізованих зі звуковим супроводом та роботою самого фонтану, утворило дивовижне по красі водне шоу.

Виконана нами робота підкреслила пишність та видовищність центру культури вина та привнесла до його стін ще більше грації та краси!

Відгук

В одному з найдавніших виноробних регіонів Європи, на місці виробничого комплексу компанії “Шабо”, розташувався відомий
туристичний центр культури вина. Це єдиний в Україні культурний центр, що поєднує діюче високотехнологічне підприємство, старовинні винні підвали, дегустаційний зал, експозиції сучасного скульптурного та архітектурного мистецтва, а також унікальний музей вина та виноробства.

Для нашої компанії цей проект став одним із найцікавіших, тому що передбачав розробку світлової та звукової систем з різними ефектами без видимих джерел відтворення.

Керівництво ТОВ “ПТК Шабо” виносить подяку колективу компанії Лайтек за високий професіоналізм при розробці проекту та інсталяції світлового, звукового обладнання в музеї Центру Культури вина “Шабо” та послуги інсталяції світла та звуку Фонтану Діоніса на території “ПТК Шабо”.

Бажаємо процвітання Вашої компанії та успіхів у роботі.

Засновник ТОВ “ПТК Шабо”
Чолікідзе Б.А.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.