Музичний паб Pepper’s Club

Опис

Music Pub “Pepper’s Club” – нове культове місце в Києві. Відкрили його власники клубу Caribbean Club, який працює у Києві майже 24 роки. Акцент зробили на виступи блюз- та рок-артистів, також проводитимуть стендап-концерти джем-сесії та безкоштовні концерти.

У новий заклад під кураторством партнера компанії Лайтек, відомого звукорежисера Андрія Цистанова, було встановлено найкраще обладнання зі світу PRO-аудіо.

Почалося все із вибору акустики, тут компромісам не було місця. Андрій спочатку розглядав кілька райдерних брендів, щоб конкуренція була чесною. Потрібно було отримати потужний, драйвовий та водночас розбірливий, детальний саунд та широке покриття – у приміщенні з досить низькими стелями. Сабвуфери мали бути обов’язково кардіоїдними та ефективними. Оскільки сцена знаходиться в кутовій ніші, не можна було допустити гудіння з тильного боку сабів і городити по три саби набік також не було можливості.

Оптимальним вибором за всіма розрахунками виявився d&b audiotechnik зі свіжою A-серією адаптивного лінійного масиву в горизонтальному підвісі та V-Subs, яким не потрібен окремий канал посилення для тилового динаміка, оскільки кардіоїда створюється пасивним методом. З огляду на обмежений простір, монітори вибрали M6, а як фронтфіли відмінно вписалися малютки d&b 44S.

Безумовно, музичний клуб із блюз-роковим форматом неможливо уявити без легендарних мікрофонів від Shure. Також використали сучасні цифрові радіосистеми Shure ULX-D.

Ще одна гордість наша і тепер Pepper’s Club – високоякісні директ-бокси від Simple Way Audio. Використовуються одна і двоканальні моделі як D, так і J-серії. Незамінні на басі, клавішах і взагалі скрізь, де потрібне перетворення з небалансного на балансне та гальванічна розв’язка з можливістю відриву «землі».

Ще два наші бренди, задіяні в інсталяції. Надійні та красиві стійки Gravitу чудово вписалися у сценічний простір. А кабельна продукція Tasker чудово виконує свої функції як акустичні (T23) і CAT6A (C718) кабелі для зв’язку пульта з мікс-реком та управління R1.

Склад обладнання

Відгук

Керівництво музичного пабу Peppers Club висловлює подяку компанії Лайтек за якісну розробку проекту з озвучування закладу та постачання топового комплекту звукового обладнання d&b audiotechnik, радіосистем Shure та директ-боксів SimpleWay.

Завдяки індивідуальному підходу колективу проект вдалося реалізувати на найвищому рівні в максимально стислі терміни.

Бажаємо подальшого процвітання та успішної реалізації інших проектів!

З повагою, Peppers Club

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.