Національний академічний театр опери та балету ім. Т.Г. Шевченка

Опис

Національна опера України (Національний академічний театр опери та балету України імені Тараса Шевченка) – найбільший музичний театр України, розташований у Києві. Будівля оперного театру, зведена у 1901 році за проектом архітектора Віктора Шрьотера, знаходиться у центрі Києва. Партер, бельетаж, амфітеатр та чотири яруси можуть вмістити 1318 глядачів. У партері налічується 384 місця. Загальна площа сцени 824 кв. м.

За результатами першого конкурсу тендерних закупівель компанія Лайтек отримала право постачання театральних ламп виробництва німецької компанії OSRAM протягом чотирьох років. За результатами наступного тендеру, найкращою була оголошена пропозиція від Лайтек щодо постачання світлового обладнання італійських компаній Coemar, D.T.S., а також профільних театральних прожекторів американської компанії ETC.

Парк обладнання Національної опери було оновлено театральними прожекторами з лампою 2000Вт SCENA 2000 із лінійки D.T.S. Також було встановлено 48 унікальних профільних прожекторів Source Four. Це прожектор, який змінив світ світлотехніки. Він виробляє найхолодніший промінь серед аналогічних прожекторів інших компаній-виробників. Це означає, що світлофільтри, шторки та гобо прослужать набагато довше, а на сцені буде не так спекотно.

Склад обладнання

Відгук

Національна опера імені Т.Г. Шевченка висловлює подяку співробітникам ТОВ «Лайтек Україна» за чітку та злагоджену роботу з постачання сучасного та якісного комплекту світлового обладнання для сцени театру.

С.В. Алімова

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.