Національний цирк України

Опис

Національний цирк України (Київський державний цирк)– центр циркового мистецтва, який має загальнодержавне та міжнародне визнання. Нинішня будівля Національного цирку України була відкрита 5 листопада 1960 року. І на сьогодні є найбільшою купольною будівлею у місті Київ місткістю 2100 осіб.

Компанію Лайтек запросили для модернізації світлової системи цирку. Складність завдання полягала у світловій заливці зали та сцени, яка повинна була проводитися з висоти понад 20 метрів та покривати всю необхідну площу.

Умовам замовника відповідали світлові прилади італійського виробника Coemar (Італія): Infinity Spot XL EB – яскравий прилад, як і вся серія Infinity, створений на останніх досягненнях Coemar. Інноваційна система синтезу кольору CMY-S, унікальні ефекти, яскравість 1500 Вт. Ці прилади призначені для роботи на відстані понад 20 м. і виявилися незамінними на такому непростому об’єкті, де висота до купола – 28 м.

Пізніше були додані прилади D.T.S (Італія), Pro Lux (Китай) для більш яскравих ефектів у шоу.

Управління світловою системою цирку було вирішено зробити на базі сучасного пульта grandMA2 ultra-light від лідера ринку світлових контролерів для театрально-концертної сфери компанії MA Lighting (Німеччина).

Пізніше було оновлено звукову систему цирку – встановлено обладнання dBTechnologies(Італія), AMC Baltic (Литва).

Після постачання необхідного обладнання, фахівці компанії Лайтек здійснили інсталяційні роботи та пусконалагодження обладнання.

Завдяки проведеним компанією Лайтек роботам освітлення циркової арени набуло нових фарб і це відіграє важливу роль у втіленні нових творчих планів та задумів, які, ми впевнені, обов’язково здійсняться.

Склад обладнання

Відгук

Адміністрація Національного цирку України висловлює подяку спеціалістам компанії Лайтек за оперативне постачання, якісне встановлення та пусконалагодження світлового обладнання.
Ми дуже вдячні вам за оперативну та злагоджену роботу. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Генеральний директор-художник керівник,
Народна артистка СРСР
Л. О. Шевченко

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.