Національний палац мистецтв «Україна»

Опис

Національний палац мистецтв «Україна» – головна та найбільша сцена країни, унікальна з архітектури, технічного обладнання, рівня комфорту та багатопрофільних можливостей. Основний концертний зал палацу вміщує 3714 місць, а сцена – близько 1500 осіб.

Замовником було поставлене непросте завдання – модернізацію системи постановочного освітлення та сценічної механіки палацу мистецтв відповідно до складного технічного завдання. Одним із найважливіших критеріїв для підбору обладнання була відповідність найскладнішим європейським технічним райдерам.

Для контролю системи постановочного освітлення Палацу мистецтв «Україна» було обрано консолі відомої європейської компанії MA Lighting (Німеччина): унікальний пульт Grand MA 2 full-size для управління прожекторами в режимі реального часу, мережевий сигнальний процесор NSP Network Signal Processor, панель розширення фейдерів Grand MA 2 faderwing та інтерфейс дистанційного управління Remote control package – найкраща на сьогоднішній день пропозиція, що відповідає вимогам найскладніших технічних райдерів Європи.

Для сценічної механіки було запропоновано обладнання, що дає змогу якісно модернізувати технічне оснащення сцени. У поставку увійшли лебідки компанії ChainMaster (Німеччина) Rigging Lift 500 24m Chain 4 m/min, що відповідають європейським нормам безпеки та призначені для підйому обладнання в концертних залах, комплект силової комутації, пульт дистанційного керування ChainMaster BGV-D8 та алюмінієві ферми Eurotruss (Нідерланди).

Креативний підхід і нестандартні рішення в комплексі з високим рівнем професіоналізму – завдяки чому компанії Лайтек вдалося вчасно забезпечити здачу об’єкта. Повний комплекс роботи з модернізації освітлювального обладнання включив проектування, постачання обладнання, монтаж, пусконалагодження та навчання техперсоналу.

Склад обладнання

Відгук

Керівництво Національного палацу мистецтв “Україна” висловлює подяку компанії Лайтек за впровадження сучасних технологій у головну сцену країни, а також якісне виконання роботи з монтажу, пусконалагодження мережевих систем та систем підйомної механіки.

Встановлені системи повністю задовольняють наші потреби. Будемо раді співпраці і надалі.

В. о. генерального директора Національного палацу “Україна”,
Мозгова В.Б.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.