Нічний клуб «CHI», мережа ресторанів «CARTE BLANCHE»

Опис

Один із найцікавіших об’єктів компанії Лайтек у 2016 році, передісторія співпраці з якої розпочалася ще у жовтні 2015 року. До нас надійшов запит: “Чи не бажаєте привезти до Києва звук d&b audiotechnik на прослуховування (свого роду відбір)?”

Варто зазначити, що компанія Лайтек ніколи не прагнула до такого роду заходів, проте ознайомившись з повним переліком брендів, нас зацікавила така можливість. Масштаби проекту, до якого нас запросили, стали зрозумілими лише після приїзду на місце.

Це виявився не просто ще один нічний клуб, а найсучасніший і найнеординарніший на сьогоднішній день клуб столиці, та, мабуть, і всієї України. В результаті тривалого відбору перемогу та найкращі відгуки здобули звукові системи від компанії d&b audiotechnik серії V8, V12 та Vsub, що дозволило нам отримати цей проект.

Враховуючи складність майданчика: необхідність сезонних трансформацій з літнього періоду на зимовий та назад, фахівці компанії Лайтек та d&b audiotechnik спільно зробили безліч акустичних розрахунків, запропонувавши замовнику на вибір кілька варіантів. Варіант, на якому зупинилися, на наш погляд, оптимальний у даних умовах – це інсталяційна серія Vi та Qi.

Характеристики обладнання цієї серії повністю закрили основні побажання замовника: рівномірне покриття зали, розбірливість звуку у будь-якій точці приміщення та максимальний тиск на танцполі.

Склад обладнання

Відгук

Олександре Леонідовичу, поділіться з нами як народжувалася ідея нічного клубу «CHI», що закладалося в концепцію, як розставлялися акценти?

« – В основу стилістики ресторану-клубу лягла легка еклектика азіатської та американської культур. Хотілося створити якесь місце сили, енергетика якого заряджала серця гостей, об’єднуючи в собі
комфорт, самобутність та високі технології: атмосферне освітлення, палітру ароматів та смаків Азії, чисте звучання індокитайської музики.»

Безумовно, кухня та звук – два ключові фактори, що мають вирішальне значення для закладу такого рівня. Нас звичайно цікавить останній,
розкажіть, як робився вибір звукового обладнання
для «CHI»?

« – Опираючись на багаторічний досвід у цьому бізнесі, ми розуміли, що вибрати можна тільки на слух, покладаючись виключно на свої відчуття під час прослуховування. За результатами опитування ді-джеїв, які грали в Decedence House і Touch саfe, було складено список з 18 брендів професійного звукового обладнання. А далі слухали, слухали, слухали. Зрештою зупинилися на німецькій якості d&b audiotechnik.»
Зараз, коли проект реалізований, та «CHI» щодня привітно зустрічає своїх гостей, що Ви можете сказати про результат? Чи вдалося втілити мрію у життя?

« – Хочеться висловити подяку професіоналам, які вклали своє вміння та майстерність у створення ресторану-клубу «CHI», і звичайно ж серед них нашому партнеру – компанії Лайтек. Ваші спеціалісти
допомогли створити неповторну атмосферу: цікаві світлові рішення та відмінний звук d&b гармонійно вписалися в інтер’єр, наголосивши на унікальності та статусі закладу.»

Власник мережі ресторанів Carte Blanche,
Олександр Леонідович Костянтинівський.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.