Нічний клуб «Ibiza»

Опис

В один із періодів щорічного вдосконалення клубу керівництво одного з найпопулярніших клубів Одеси “Ibiza” звернулося до компанії Лайтек, як до надійних і давніх партнерів, за допомогою в оновленні іміджу закладу.

Генератори Power Jet CO2 Quattro від виробника Universal Effects, які були запропоновані та згодом інстальовані нашими спеціалістами у літньому нічному клубі “Ibiza”, є найпотужнішими у світі.

Цей генератор «холодного диму» CO2 створює потужні вражаючі крижані потоки білого диму, який миттєво випаровується. Креативність та динамізм компанії Universal Effects одноголосно визнані фахівцями шоу-бізнесу у багатьох країнах Європи.

Компанія працює під гаслом “спецефекти майбутнього” і продукція Universal Effects повністю виправдовує це прагнення. Генератор полум’я FlameJet компанії SAFEX, також презентований менеджером проекту адміністрації клубу, дозволив втілювати ідеї найкреативніших постановок.

Архітектурне підсвічування від D.T.S. змусила перетворитися зовнішній вигляд клубу, а новітнє діджейське обладнання Pioneer виправдало найсміливіші очікування ді-джеїв клубу

Подібні нововведення дозволяють нічному клубу й надалі радувати своїх відвідувачів незабутніми шоу-програмами з використанням сучасних професійних спецефектів.

Відгук

Нічний клуб “IBIZA”, розташований в Аркадії та є найпопулярнішим літнім нічним клубом Одеси. Заклад поєднує дискотеку, ресторан і концертний майданчик. На різних етапах співпраці компанія Лайтек забезпечувала клуб якісним динамічним світлом від торгової марки Соеmar, надавала обладнання для концертів згідно із заявленим замовником райдером.

Керівництво нічного клубу “IBIZA” висловлює подяку компанії Лайтек за чудову роботу по встановленню в залі клубу системи спецефектів фірми Universal Effects, завдяки якій були створені яскраві та незабутні шоу-програми. Також ми хочемо окремо відзначити високий професіоналізм та сумлінне ставлення до роботи
працівників компанії.

З повагою директор нічного клубу «IBIZA»

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.