Нічний Клуб «Sky Bar»

Опис

Sky Bar – модний нічний клуб у самому центрі Києва (комплекс «Арена-сіті»). Через сім років активної роботи закладу настав час оновити внутрішній простір, зробити його сучаснішим та інтерактивнішим. Також було поставлено завдання проапгрейдить звукову систему та світлове обладнання до топового рівня.

Над інтер’єром клубу працювала студія Yodezeen. Після оновлення комплекс (Skybar/Loona) з’явився в абсолютно новому концептуальному дизайні, що поєднує в собі парадигму космосу та музики.

Для вибору звукової системи під час модернізації, у клубі провели акустичні аналіз та порівняльне прослуховування трьох відомих брендів акустики. Завдяки недосяжній для інших якості звучання, а особливо тиску в області інфранізких та низьких частот, переможцем став комплект d&b audiotechnik (Німеччина). Лідируючий бренд додає своїм звучанням цінність та престиж клубу.

Світлове обладнання Pro Lux та DJ-обладнання Pioneer чудово доповнили комплексне рішення.

Звучання було відбудовано згідно з вимогами замовника: густе, глибоке і комфортне, що дозволяє спілкуватися в клубі, не переходячи на крик і при цьому “хитає” глибоким сабнізом. Воно відрізняється від класичного рівного та детального звучання, яке всі звикли чути від d&b, але в даному випадку саме така концепція закладена в ідеологію клубу. Приємно, що ще один клуб отримав топову інсталяцію обладнання від провідного світового бренду, показуючи приклад безкомпромісного підходу до технічного забезпечення та комфорту відвідувачів.

Склад обладнання

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.