Нічний Клуб «Sky Room»

Опис

Фахівцям при виборі обладнання потрібно було врахувати той факт, що зі сцени закладу може звучати найрізноманітніша музика — від живих виступів блюз-рок-кантрі, до джазового виконання, діджейських сетів та навіть виступів артистів мовних жанрів. При виборі акустичного устаткування основним критерієм було співвідношення вартість – якість, і навіть особливості залу. Вибір впав на акустичні системи виробництва dBTechnologies (Італія). Як широкосмугові джерела було вирішено використовувати нові, але вже добре зарекомендували себе, кабінети серії Sigma S115. Особливості приміщення не дозволили встановлювати всі спрямовані сабвуфери, тому ідеально підійшли сабфувери DVA S2585 N з кардіоїдною діаграмою спрямованості. Система фонового звучання була побудована на моніторах dBTechnologies (FM12) та FBT (PROJECT 530WHT).

Надійне та якісне світло красуні сцени арт-пабу прийнято було довірити повноповоротним прожекторам Jack від італійської компанії D.T.S. (Італія). Адже тільки вони здатні використовуючи систему 3 в 1 залити сценічний майданчик потужним променевим Beam-шоу та створити мозаїку графічних зображень.

Додаткове динамічне заливання забезпечується за допомогою найефективніших на сьогодні повноповоротних. LED-прожекторів NICK NRG 1201 італійської компанії D.T.S. Безшумна робота, мала вага, широкі можливості зміни кута освітлення та головне – високі світлові показники за невеликий бюджет, всі ці якості стали вагомими аргументами на користь вибору прожекторів NICK NRG 1201.

Нічний клуб “Sky Room”, розташований на верхньому ярусі 8-поверхової будівлі в центрі міста. Концепція клубу включає високі вимоги до системи освітлення приміщенням та, зокрема, лаундж-зони. Відповідно до вимог замовника компанія Лайтек відібрала повноповоротні LED-прожектори, що добре зарекомендували себе на ринку світлового обладнання: Jack та NICK NRG 1201 від італійського виробника D.T.S. (Італія). Головною вимогою до акустичної системи в клубі було ідеально чиста передача звуку, а також створення певного рівня тиску на танцполі. Цілком очевидно, що вибір зупинився на кращому продукті світового лідера у розробці та виробництві акустичних систем — компанії d&b audiotechnik (Німеччина). Інсталяція була виконана із застосуванням 6 широкосмугових кабінетів з 12-дюймовими динаміками 12S та сабвуферів з кардіоїдною діаграмою спрямованості виробництва d&b audiotechnik, які забезпечили неймовірно чисте звучання, незважаючи на засклений фасад будівлі нічного клубу. Сучасну світлову та акустичну систему доповнила флагманська DJ система від Pioneer DJ: CDJ-2000NXS та DJM-2000NXS, що надає необмежений простір для творчості ді-джеям клубу.

Професійно виконані роботи командою компанії Лайтек, а також неперевершена якість європейських виробників технічних систем дозволять нічному клубу “Sky Room” та арт-пабу “BEEF-EATER” стати найпопулярнішими закладами не лише у Вінниці, а й в Україні!

Склад обладнання

Відгук

2014 рік вніс у мирний устій мешканців м. Вінниця яскраву подію — відкриття двох сучасних закладів: Арт-пабу “ВЕЕF-ЄАТЕВ” та Нічного клубу “SKY ROOM”, які вдало розмістилися у торговому центрі “Ізумруд”. Арт-паб “ВЕЕЕ-ЕАТЕR” – музичний, стильний, якісний, по-американськи яскравий арт-паб. Саме так його позиціонують власники. При реалізації цього проекту перед фахівцями компанії Лайтек стояло важливе завдання — необхідність виконання робіт у стислі терміни із застосуванням новітніх технологій та сучасного технічного оснащення.

Висловлюємо подяку компанії Лайтек за професіоналізм, виявлений у розробці проекту з світлового, звукового та DJ обладнання для АРТ-ПАБА “ВЕЕF-ЕАТЕR” та нічного клубу “SKY ROOM”, а також його подальшу реалізацію. Роботи були виконані якісно та оперативно, орієнтуючись на новітні тенденції та технології, а також – що важливо – з урахуванням усіх вимог та побажань наших технічних фахівців, дизайнерів та арт-директорів. Сподіваємося й надалі бачити у вашій компанії надійного технічного партнера як з технічного супроводу даного проекту, так і всіх наступних проектів.

Бурякін О. Є.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.