Нічний Клуб “TUNING HALL”

Опис

Реалізацію цього проекту компанія Лайтек розпочала з моменту зародження ідеї щодо будівництва нічного клубу.

Завдання стояли амбітні — не бачачи готового клубу, для будівлі, що ще будується, зробити підбір такої шоу техніки, щоб зробити заклад кращим на західній Україні. У мінімально стислий термін —3 місяці, потрібно було зробити поставку, монтаж і пусконалагодження світлових і акустичних систем. Важливо було здивувати публіку, використати найкращі пропозиції на ринку шоу техніки, та уміститися до дуже обмеженого бюджету замовника. Провідними інженерами компанії було проведено підбір світлового, звукового обладнання та спецефектів. Світлова система була організована із застосуванням новітніх розробок з LED технологій: світлодіодних прожекторів, LED екранів, LED підлог, що світяться, і світлодіодних світлових приладів для художнього оформлення стін. Встановлено найкращі пропозиції від виробника Color Imagination, світлодіодні прожектори: SI-060LED SPOT, SI-055 LED WASH, SI-028R LED MULTI PAR та від виробникаLayu

Встановлений комплект шоу обладнання дозволив нічному клубу з легкістю проводити заходи будь-якої складності: від звичайних вечірок та шоу програм до яскравих концертів всесвітньо відомих зірок та складних театралізованих шоу.

Головна вимога до акустичної системи була чиста передача звуку і створення потрібного рівня тиску на танцполі. Вибір зупинився на обладнанні італійського виробництва dBTechnologies, з використанням F 212, активної акустичної системи потужністю 750 Вт Flexsys, а також акустичних систем SUB 15D та SUB 18D.

Сучасну світлову та звукову системи доповнило DJ обладнання виробництва Pioneer Dj. Завдання було виконано в обумовлені терміни. Встановлений комплект шоу обладнання дозволили нічному клубу з легкістю проводити заходи будь-якої складності: від звичайних вечірок та шоу програм до яскравих концертів всесвітньо відомих зірок та складних театралізованих шоу.

Відгук

Влітку 2014 р. в Івано-Франківську відкрився нічний клуб нового формату під назвою “TUNING HALL”. Всього за кілька місяців заклад набув неймовірної популярності. У стінах клубу з концертами і не тільки вже побували багато українських зірок естради та відомі DJ. Основні переваги закладу: особливий стиль, унікальний дизайн, світлодіодний танцювальний майданчик, діджей плейс, а також новітнє звукове та світлове обладнання.

Керівництво нічного клубу “TUNING HALL” висловлює подяку компанії Лайтек. Ми вдячні компанії Лайтек за чітку та злагоджену роботу з оснащення нашого клубу передовим світловим та
звуковим обладнанням. Своєчасне постачання та якісний монтаж дозволили нам у встановлені терміни відкрити заклад. Нам приємно було працювати з вами, і ми сподіваємось на тривалу та плідну співпрацю в майбутньому.

З повагою, Директор
Ковальов Сергій Володимирович

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.