Одеська міська рада

Опис

Коли йдеться про установи, в яких приймаються доленосні рішення для долі цілого району, міста, а тим більше країни, не можна нехтувати якістю технічного забезпечення. Кожне неправильно почуте або витлумачене слово, фраза, можуть стати причиною конфлікту чи нерозуміння зі згубними наслідками для великої кількості людей. Саме тому одеська міськрада отримала апгрейд системи озвучування, завдяки якій значно покращилася розбірливість та якість звучання у сесійній залі.

Зазвичай такі зали є зразками монументальної архітектури, уявляючи собою бетонні обсяги з паралельними стінами, мармуром і колонами, тобто абсолютно не підготовлені акустично для розбірливого звучання. Саме тому було вирішено вибрати унікальні спрямовані кардіоїдні акустичні системи d&b 16С типу “колона”, а для посилення 10D Amplifier, що дозволяє тонко налаштувати звучання під приміщення.

Ще одним обмеженням була необхідність використовувати ті ж місця під акустику, де була стара, так як втручання в дизайн приміщення не допускалося. Але це не завадило досягти якісного результату, використавши лише 6 х 16С.

Склад обладнання

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.