Одеська обласна державна адміністрація

Опис

У сесійній залі Одеської обласної держадміністрації проводяться засідання і збори, проходять сесії з різних питань реалізації державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку області.

Якість звуку має ключову роль в розбірливості виступів, щоб кожне слово було донесено і не могло бути трактовано неправильно. Саме тому було вирішено оновити мікрофонний парк і систему виступів з трибуни на більш якісну і сучасну.

Відповідальне завдання реалізації проекту технічного переоснащення конференц-системи для сесійної зали ООДА було доручено компанії «Лайтек», ведучому на ринку постачальнику і системному інтегратору професійних аудіорішень.

У якості мікрофонних терміналів були підібрані спеціалізовані конденсаторні мікрофони Shure MX418D/С на гнучкій стійці з настільної підставкою, програмованою кнопкою відключення звуку і світлодіодним індикатором.

Для автоматичного управління та інтеграції з існуючою в залі аудіосистемою замовнику було запропоновано автоматичний мікшер Shure SCM820.

Простота монтажу і гнучкість настройки обладнання, дозволили вже на наступний день після старту інсталяції провести важливе засідання, щоб переглянути систему «в бою».

Склад обладнання

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.