Одеський Окружний Адміністративний Суд

Опис

Метою даного технічного рішення була не тільки реалізація звукоповіщення в залі суду, а й забезпечення якісної, ефективної та простої у використанні системи аудіовізуального фіксування судових слухань з можливістю подальшого звернення до запису.

На момент реалізації проекту він був унікальним, оскільки жоден суд не був оснащений таким обладнанням.

Незважаючи на невеликий обсяг обладнання, проект тривав досить довго протягом усього року, оскільки мало місце узгодження пропозиції на багатьох рівнях, перевірка на технічну відповідність обладнання, а також захист концепції проекту. У 2010 році проект був додатково доопрацьований технічним департаментом компанії, і всі додаткові побажання адміністрації суду були втілені в мінімальні терміни та з мінімальним додатковим бюджетом.

Запропоноване нове рішення дозволило:

  • проводити відкриті слухання в суді, з достатнім показником гучності та високою якістю розбірливості звуку;
  • вести аудіо та відеозйомку, синхронізувати аудіо та відео;
  • вести цифровий запис аудіо та відео з можливістю поканального звернення до аудіозапису (окремого прослуховування голосів судді, звинувачення, захисту, свідків, обвинуваченого);
  • здійснювати у реальному часі виведення на екрани, із записом, матеріалів справи, документів.

На даний момент технічне рішення стандартизоване, проект пройшов випробування часом і не одним судовим засіданням, і дана концепція й надалі застосовуватиметься у залах суду України.

Відгук

Одеський окружний адміністративний суд висловлює подяку компанії Лайтек за високий професіоналізм, чітку та злагоджену роботу щодо розробки проекту та інсталяції звукового та презентаційного обладнання, а також високу надійність поставленої продукції.

Сподіваємося, що надалі наша співпраця буде плідною та результативною.

Голова суду
Глуханчук О.В.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.