Одеський обласний театр ляльок

Опис

Одеський обласний театр ляльок — один із найстаріших лялькових театрів України.

Під час реконструкції театру необхідно було провести комплекс робіт з проектування, інсталяції, пусконалагодження систем постановочного освітлення, звукофікації та механізації сцени, які забезпечували б можливість крім класичних лялькових вистав на сцені, проводити також драматичні постановки та концертні виступи.

Завдання стояло дуже складне, враховуючи стан технічних систем театру та амбітні плани керівництва – завершити реконструкцію у стислий термін. Після погодження специфікації до проекту, було проведено оперативне постачання обладнання.

Розробка проекту освітлення театру ляльок базувалася на основі сучасних приладів від провідних виробників світлового обладнання, серед яких спеціалізовані світлові прожектори від D.T.S. (Італія), Coemar (Італія), ETC (США), ультрафіолетові прожектори від Spotlight (Італія), цифрові димерні блоки та система керування світлом від Zero88 (Великобританія).

Звуко-технічний комплекс було встановлено із застосуванням акустичних систем McCauley Sound (США), акустичного процесора Xiliсa (Канада) та підсилювачів потужності Powersoft (Італія).

У максимально короткі терміни було проведено інсталяцію та пусконалагодження обраного комплекту обладнання, забезпечивши Одеський обласний театр ляльок сучасними технічними можливостями, що дозволяють зробити уявлення ще більш видовищними та барвистими.

Відгук

Одеський театр ляльок висловлює подяку компанії Лайтек за високий професіоналізм, виявлений у період з 2009-2012 р, при розробці проекту, постачанні обладнання та введенні в експлуатацію систем постановочного освітлення та звукофіксації театру, а також за оперативність при реалізації різного роду технічного обслуговування у всіх виникаючих і виникаючих задач.

Сподіваємося і надалі бачити в компанії Лайтек не просто серйозного та лояльного партнера з технічної частини, а й вірного та надійного друга, здатного протягнути театру руку допомоги у будь-яких ситуаціях, як це є сьогодні.

Директор,
Меркович І.М

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.