Полтавський обласний академічний український музично-драматичний театр ім. М.В. Гоголя

Опис

Полтавський обласний музично-драматичний театр ім. М. В. Гоголя – обласний академічний драматичний театр у місті Полтава, головна театральна сцена області. 1 квітня 2011 року було проведено урочисте відкриття театру ім. М. В. Гоголя після 3-річної реконструкції. Повної модернізації та заміни потребували всі технологічні системи театру – механіка сцени, заміна та частковий ремонт електричних, софітних, штанкетних лебідок, а також встановлення лебідок антрактно-розсувної завіси та поворотного кола. Змін вимагало й акустичне оформлення зали.

Ми впевнені, що театральні колективи та інші учасники фестивалю оцінили повністю оновлену технологічну частину: систему трансляції вистави на основі обладнання італійської компанії FBT Audio Contractor та сучасну цифрову систему командно-переговорного зв’язку з пультом помічника режисера на основі обладнання німецької компанії Riedel. Обладнання цієї компанії встановлено в усіх 5-ти залах відомого Сіднейського оперного театру.

Система постановочного висвітлення театру ім. М. В. Гоголя була сформована за допомогою обладнання провідних компаній у світлотехнічній індустрії: спеціалізовані театральні «голови», профільні прожектори, цифрові диммерні блоки, ексклюзивна надяскрава світлодіодна рампа з моторизованим кутом розкриття, а також новітній пульт управління світлом ORB від британської компанії Zero 88 .

Театр ім. М. В. Гоголя став першим театром в Україні, де було встановлено найновіший звуко-технічний комплекс на основі акустичного обладнання McCauley (США) та високотехнологічних підсилювачів Powersoft (Італія). Даний звуко-технічний комплекс забезпечує прозорий, чистий і комфортний звук у будь-якій точці залу для глядачів і сцени при проведенні як театрального, так і концертного заходу будь-якого рівня складності.

У рамках реконструкції також було передбачено обладнання для створення спецефектів. Сьогодні у розпорядженні служби експлуатації театру є анімаційний зелений лазер, потужний генератор диму з вентилятором для практично миттєвого заповнення всього сценічного простору, генератори снігу та багато іншого.

Відгук

Полтавська обласна рада висловлює глибоку подяку компанії Лайтек за якісне виконання будівельних робіт із реставрації першої черги Полтавського обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя.

Голова обласної ради
І.М. Момот

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.