Ресторанний комплекс “Queen”

Опис

Queen — це унікальний фешенебельний ресторанний комплекс, площею понад 4200 кв.м з видовою терасою на Дніпро, який покликаний стати найбільш комфортним та витонченим простором для званих вечерь та світських заходів у Києві. Сьогодні це бурхливе модне тусовочне місце, що збирає столичний бомонд і світські раути, забезпечуючи висококласний відпочинок відвідувачам.

Перед нашою компанією стояло завдання – обладнати клуб топовим та якісним звуковим обладнанням, що відповідає елітному рівню закладу.

Багаторічний досвід у сфері ресторанного та розважального бізнесу підказував, що найкращими характеристиками та експлуатаційними перевагами має техніка німецького виробника d&b audiotechnik. Такі ж побажання були у майбутніх користувачів обладнання — звукорежисерів та звукоінженерів.

Було зроблено вибір на користь інсталяційного лінійного масиву Y-серії з дуже ефективними сабвуферами B22. Важливим критерієм була також райдерність апарату, що у випадку d&b — незаперечна перевага.

Незабаром після відкриття в комплексі було оснащено сучасний караоке-клуб, де представлено звукове обладнання d&b audiotechnik, цифрові радіомікрофони від легендарного бренду Shure, світлове обладнання Pro Lux і Free Color.

Склад обладнання

Відгук

За підсумками співпраці наших компаній, висловлюємо подяку компанії Лайтек за організацію та проведення проектних, технічних, інсталяційних робіт зі світлового та звукового обладнання клубу Queen.

Робота була виконана у встановлені терміни з належною якістю, дотриманням усіх норм на високому професійному рівні. Вашим підприємством продемонстровано оптимальний професіоналізм, високу кваліфікацію інженерів, технологічну грамотність та творчий підхід до справи.

Ми задоволені роботою та рекомендуватимемо компанію Лайтек як надійного підрядника з шоу техніки.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.