Стадіон «Чорноморець», Одеса

Опис

Спеціалісти компанії Лайтек обрали для оснащення стадіону «Чорноморець»світлове та звукове обладнання відомих європейських брендів. Протягом двох тижнів найкращі проектувальники компанії створювали проект системи освітлення та електроозвучування. Близько місяця фахівці компанії здійснювали інсталяцію та пусконалагодження. Зазвичай на виконання подібних завдань західні фахівці витрачають набагато більше часу та матеріальних засобів.

Результати ударної роботи українських фахівців очевидні. На всій території стадіону забезпечено високоякісне та рівномірне звучання звукового оформлення. Інформаційне табло оперативно та безперебійно сповіщає вболівальників про дії на футбольному полі.
Завдяки спільним зусиллям наших співробітників здача об’єкта здійснена вчасно та отримала високу оцінку замовника.

Відгук

У 2011 році найкращими спеціалістами України, включаючи співробітників компанії Лайтек, було проведено повну реконструкцію Одеського стадіону «Чорноморець», завдяки чому стадіон отримав категорію «Еліт» стандарту УЄФА та можливість приймати матчі європейського та світового значення. Головна особливість проекту реконструкції полягала у його особливій відповідальності. Зважаючи на важливість здачі в експлуатацію спортивного об’єкту для іміджу України.

Керівництво Одеського стадіону «Чорноморець» висловлює свою подяку компанії Лайтек за професіоналізм та високу якість виконаних робіт із встановлення світлової та звукової систем. Окремо хочемо відзначити вдало створену програму з управління банерним рядком. Встановлене обладнання радикально змінило атмосферу стадіону і привнесло в нього нове життя.

Ми висловлюємо надію на подальшу співпрацю з вами!

Віце-президент ФК «Чорноморець»
Сиволап С.С.

Дивитися оригінал

    Залиште ваші контакти, щоб отримати консультацію.